Karalama (katibin aşkı)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bak bu kitaptan artik bizimde haberimiz var Ⓜ Aslinda bazen insanlar bazi sorularin cevabini kendileri bulabilirler. Sende sanki arastirmaci bir Gazeteci gibisin. Yasamin , insanlarin en önemli kurgusu bana göre enerjidir Enerjin varmi herseyi yapabilirsin bu uzun sürse bile. Benim icin cok önemli bir söz var bende bunu Nette buldum ve cok hosuma gitmisti simdilerde ise insanlar üzerine konusuldugunda bunu herzaman söylerim. " iki tür insan vardir. 1 Bir sorun yasadiginda soruna özür arayan 2 Bir sorun oldugunda soruna cözüm arayan" insanlar her türlü seyi anlatirlar ama bence herkez ya birdir yada iki. sende kendini biliyorsun bunlardan birisin . Reel ve sanala gelince sanalda ögrendiklerini Reelde gerceklestirebilirsin orada kimselerle konusabilir, yeni seyler ögrenebilirsin. Bir sanal olduguna göre demekki buda bir dünya insanlar oradada yasayabiliyorlar ve oradan bir seyler ögrenebiliyorlar. herkez senin icin bir seyler yazmis bende yazayim dedi simdilik bu kadar :)
Çok güzel bir yazı olmuş bu eline sağlık dikkate alıcam bu söylediklerini teşekkür ederim ?

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Çok güzel bir yazı olmuş bu eline sağlık dikkate alıcam bu söylediklerini teşekkür ederim Alinti
Insan hakkinda önemli bir Cümle ama bana kalirsa sen yapmak istedigin gibi yap, yaptigin hataysa bundan bir seyler cikar ayni seyi veya benzeri seyleri tekrarlamayi ögrenmis olursun kalici olarak. Bunu yazdim ama son yazdigimi yapacagina eminim sen savasci birisin eger ortada bir savas oldugunda Barisida aninda düsünensin, düsünen ve cabuk karar verebilen insanlar daima yükselmislerdir.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Çok güzel bir yazı olmuş bu eline sağlık dikkate alıcam bu söylediklerini teşekkür ederim Alinti
Insan hakkinda önemli bir Cümle ama bana kalirsa sen yapmak istedigin gibi yap, yaptigin hataysa bundan bir seyler cikar ayni seyi veya benzeri seyleri tekrarlamayi ögrenmis olursun kalici olarak. Bunu yazdim ama son yazdigimi yapacagina eminim sen savasci birisin eger ortada bir savas oldugunda Barisida aninda düsünensin, düsünen ve cabuk karar verebilen insanlar daima yükselmislerdir.
nereden buluyorsun böyle güzel sözleri yazar olması gerekn sensin bence ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Sadece hissettiğim şeyleri yazmak istesem hayatım boyunca yazmak zorunda kalırdım... Bir yıl sonrasını bile hayal edemezken neden 5 yıl sonrasını hayal etmeye başladım ki hayallerim beni yanıltmayı hhep başardı. Neyden korkuyorum veya kimden.. galiba ben geçmişimden korkuyorum onlarla yüzleşmekten.. bir çok seneyi geride bıraktım peki neler öğrendim, hayatımda neleri değiştirebildim, en önemliside yaptığım hatalardan ders çıkarabildim mi? Eğer gerçekten kendimi değiştiribilmişsem bu yıl o şehirlere tek tek gidebilirim korkmadan cesurca... Hayatıma mal olabilir farkındayım ama yinede vazgeçmemiliyim. Hayallerim bana hep sırt çevirdi hayat ise yapamazsın dedi,ama inatçı ve gotik bir kız olduğumu unuttular :-P neler yapabileceğimin farkında bile değiller hayallerimin çok ötesindeyim benim adım ESRA A.... o hayaller gerçekleşecek o kadar......

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bugün neye anlam veremedim biliyor musun katibin aşkı? Bilmiyorsun tabi söyleyeyim hemen, onu defalarca uyarmama rağmen hala aynı şeyleri yapıyor... Canımı sıktı bu mesele bugün eğer gerçek bir dostsak neden ayda yılda bir kez görüşüyoruz? Bence birbirini seven insanlar daha sık görüşmeli ?

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bu aralar hiçbir şey yolunda gitmiyor katibin aşkı ? üzülüyorum çok hemde... Ailem beni hayatta en çok yıpratan şeyler arasında 1.sırada, elbette onlarsız olmaz ama onlarlada olmuyor ben katibin aşkı çok yoruldum yordular... Az önce sohbetini çok sevdiğim benim için değerli bir ablanın yanına gittim onunla sohbet ederken sözümü kesti omzuma dokunup Esra çok değişmişsin ve seni tebrik ediyorum bir insan nasıl mücadele eder nasıl bu kadar azmeder işte bunu sende gördüm dedi, seni kıskanıyorum umarım hayatta her şey istediğin gibi olur ve sen kazanırsın dedi, o an nasıl mutlu oldum anlatamam bende o cümleleri sarfederken meğer insanların gözü benim üzerimdeymiş, başarmamı ne kadar da istemişler diye düşündüm ve kendimi çok değerli hissettim.... Yakın bir zamandada ortaokul öğretmenimle konuştum seni tanıyorsam yeni bir hedefin vardır dedi ve yanılmadı, haklıydı ben büyürken bunları hiç düşünmemiştim ama onlar benim büyümemi izlemişler, biliyor musun katibin aşkı benim öğretmenlerim bana yolumu aydınlattılar bense o aydınlattıkları yolda yürümeyi tercih ettim ve iyiki yürüdüm? hayatıma giren her insandan bir şeyler öğrendim, şuan bana engel olan şey nedir biliyor musun? Ben söyliyim insanları kendim gibi sanıyorum ben kötü biri olmadığımı düşünüyorum ama hakkımda o kadar önyargılı olan varki ve bunu bana en çok bir zamanlar sürekli aklımda olan ve sürekli konuştuğum insan yapıyo elbette bu da canımı yakıyor, istiyorum ::: ben bu dünyaya mutluluk tohumları ekmek, kendimi sürekli geliştirmek, çevremdeki insanları mutlu görmek, sevgi, ilgi, merhamet, ve kötü düşüncelerden kurtulmuş olan insanları tanımak İSTİYORUM ben bunu aştım işte @İreeem42 den tam hatırlıyor olamam belki ama kalbi şüpheyle yoğrulan bir insan ne kadar sevebilir ki?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
O kalbi şüphe olanlardan biri de benim senin cümlelerinde kendimi buluyorum ablam yaşadıklarım ve yaşayamadıklarım bazen soruyorum kendime insanı yaşadıkları mı yorar yaşayamadıklarımı ben hep yaşayamadıklarımın peşinden koştum yaşadıklarım zaten beni hayliylr oldu ben kendim gibi oldum ve ben de o yüzden kaybettim ama başkası gibi olmayı beceremedim çok istedim ama olmadı işte yapamadım ben de hep söylüyorum kendime ben kötü bir insan mıyım diye ne oluyorsa nasıl oluyorsa hep kötü insan ilan ediyorum anlayamadığım şu ben kimsenin kötülüğünü istemiyorum şimdiler dr kıymet bilmeyeceğini bile bile birine bakıyorum onun uğruna kaç haftadır evdeyim değer mi bilmiyorum ama iki gün sonra benim de başıma gelebilir diyorum yine vicdanımla hareket ediyorum ama aynı şey benim başıma gelse kapımın kimsenin çalmayacağını da biliyorum be ablası

O tarz insanları bende etrafımda görmek istiyorum ara ara soruyorum kendime ben kimseye bunu yapmadım böyle davranmadım diye neden bana bunu yapıyorlar diye sanıeım bizim karşımıza hep yanlış insanlar çıkıyor ablam o tarz insanların olduğundan ümidimi kestim ben umarım sen karşılaşırsın

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Ablav
O kalbi şüphe olanlardan biri de benim senin cümlelerinde kendimi buluyorum ablam yaşadıklarım ve yaşayamadıklarım bazen soruyorum kendime insanı yaşadıkları mı yorar yaşayamadıklarımı ben hep yaşayamadıklarımın peşinden koştum yaşadıklarım zaten beni hayliylr oldu ben kendim gibi oldum ve ben de o yüzden kaybettim ama başkası gibi olmayı beceremedim çok istedim ama olmadı işte yapamadım ben de hep söylüyorum kendime ben kötü bir insan mıyım diye ne oluyorsa nasıl oluyorsa hep kötü insan ilan ediyorum anlayamadığım şu ben kimsenin kötülüğünü istemiyorum şimdiler dr kıymet bilmeyeceğini bile bile birine bakıyorum onun uğruna kaç haftadır evdeyim değer mi bilmiyorum ama iki gün sonra benim de başıma gelebilir diyorum yine vicdanımla hareket ediyorum ama aynı şey benim başıma gelse kapımın kimsenin çalmayacağını da biliyorum be ablası

O tarz insanları bende etrafımda görmek istiyorum ara ara soruyorum kendime ben kimseye bunu yapmadım böyle davranmadım diye neden bana bunu yapıyorlar diye sanıeım bizim karşımıza hep yanlış insanlar çıkıyor ablam o tarz insanların olduğundan ümidimi kestim ben umarım sen karşılaşırsın
Ablacım seni anlayabiliyorum benim yaşadıklarım beni hiçbir zaman yıldıramadı ne olursa olsun dik durdum bu kendi sağlığıma karşı da böyle oldum önemli olan düşmek değil kalkmayı becerebilmektir diyorum ben bence hayatta her zaman umut vardır bunun farkına vardığın gün mutlu olmaya başlayacaksın ve sana söylemem gereken şey ise bence başkalarını değiştirmeye kalkma önce kendini değiştir işte o zaman daha da mutlu olacaksın ?evet hayatta hep iyi şeyler olmuyor ama kabullenme hiçbir zaman yoksa mağlup olup gidersin