• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Karalama Defteri..

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
-Hayatta üç yanlışım oldu Olric.
+Ne gibi efendim? -
Tanıdım, inandım, güvendim.
Ama bir doğrum oldu.
+O nedir efendim? -Sevdim Olric.
Fakat sen de bilirsin ki, üç yanlış bir doğruyu götürür.
Oğuz Atay.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
"iki insan arasındaki hikayenin ortadan ikiye bölündüğünü hiç görmedim. hep bir tarafı daha uzun kalıyor" diyordu. kalanlar daima hüzünlüdür. "çünkü acı, gidenin değil kalanın hikayesidir ve hikayeyi hep kalanlar bitirir."

zevzek

zevzek®
Özel üye
"iki insan arasındaki hikayenin ortadan ikiye bölündüğünü hiç görmedim. hep bir tarafı daha uzun kalıyor" diyordu. kalanlar daima hüzünlüdür. "çünkü acı, gidenin değil kalanın hikayesidir ve hikayeyi hep kalanlar bitirir."
gideceğin yer neresi olursa olsun, sevdiklerinle arana mesefe girince varış yerinin hiç bir anlamı kalmaz. vedalaşmak da zor iştir biliyor musun ? oturursun geminin kıçına. bakarsın sevdiklerine, gittikçe ufalırlar, ufalırlar, kaybolurlar. o zaman anlarsın işte; vedaşalmak asıl kalana değil, gidene koyar

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
gideceğin yer neresi olursa olsun, sevdiklerinle arana mesefe girince varış yerinin hiç bir anlamı kalmaz. vedalaşmak da zor iştir biliyor musun ? oturursun geminin kıçına. bakarsın sevdiklerine, gittikçe ufalırlar, ufalırlar, kaybolurlar. o zaman anlarsın işte; vedaşalmak asıl kalana değil, gidene koyar
Aynen öyle kalan olmak zor vesselam

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bir yerde okumuştum belki de diyordu aşk değilde alışkanlıklardı onları vazgeçilmez kılan şu alışkanlık başa bela şey arkadaş😀😂😂

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
İsteseler canımı vereceğim çoğu insanı hayatımdan çıkardım. Çünkü yokluklarına üzülmek, yaptıklarına üzülmekten daha kolay...
Sabahattin Ali.

M

Meriç_Uluhan

Ziyaretçi
images