Karadenizin Hirçin Kizi Biricik Yesim in Günlügü

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Karadenizin Hırçın kızı

nerelisin.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yağan yağmurlara, kopan fırtınalara inat güneşinizi doğdurup bir gökkuşağı gibi tebessüm etmeyi sakın unutmayın Yüzü gülen herkesi cok seviyorummmm
❤️
tebessümlere küsenleri azıcık bırakın hayat sizden korksun
Y.T

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Konuştuğun her şeyi üzerine çekersin” derler ya gerçekten çok doğru

mezar.jpg

Daha bugün arkadaşıma; babamın mezarına gitmediğimi söyledim . Sebebi de; mezar taşında adını görmek istemiyorum. Biraz gerçeklerden kaçış Son zamanlarda neden kaçarsam, evren getirip, önüme atıyor, güleyim mi ağlayayım mı bilemedim
Yüzleşmek sanırım doğru olan, sonuçta ben kaçmış olsam da babam orda yatıyor Ben gitmekten kaçtım, fakat o bir fotoğraf olarak bugün watsap ta karşıma çıktı Ben de her gün yüzleşmek için onu artik seneler burada paylaşıyorum

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Asla Silinmeyecek İzleri.! Belki Başka Biri Alacak Yerimi.! Zamanla Hatırlamayacaksın Bile İSMİMİ.! Ama Son Kez Düşün.! SEVEBİLİRMİ BENİM SEVDİĞİM KADAR.? Koyarmı Ortaya YÜREĞİNİ.? SANA Olan Son Sözlerimdi Bunlar.! Yanımdayken Söyleyemediklerimdi.! Artık Çok Yakmıyor YÜREĞİMİ, Her Bulduğumda Kaybetmek SENİ.. Çünkü Öğrendim BEN YALNIZLIĞIMLA DERTLEŞMEYİ.. Ama Bilesin YÜREĞİMİN En Güzel Yerinde SAKLISIN SEVGİLİ.!.*