• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kar yağıyor:D:D:D

sherry

V.I.P
V.I.P
Cerezforum'a kar yağıyor çok severim. Sanırım yeni yılı karla karşılıyoruz :) Kardan adam yapacak kadar tutsa keşke:):)

sherry

V.I.P
V.I.P
Bu çok yavaş yağıyor adminim hızlandıralım biraz bunu yoksa çok bekleriz kartopu içinde, kardan adam içinde:D:D:D

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam bu kar gece ekranda buzlanmaya yol acmaz degilmi?
(Tesekkurler bayagi ilginc olmus)
Windowsa haber verdim tüm gece ekranlarin kardan dolayi kapanmamasi icin calismaya baslamislar:):):)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Forumdan Ne zaman biraz uzaklas sam mutlak bir degisiklik oluyor :))
Bir ara uzaklastim forumu böcekler sarmisti simdi gelemedim bir sure ve karyagiyor :)) Bizim forum bayagi ilerliyor bir kac gün sonrada :)) Hindi kesilir se sasirmayin cünkü Yilbasi geliyor :)) sasirmayin :))
Saka bir yana Yorumsuz Tesekkürler Eline yüregine saglik...

wien06

V.I.P
V.I.P
CEREZFORUM Hava Durumu:

Cerezforum yönetimi(Yorumsuz) üzerinden gelen yagisli hava sebebiyle ekranlarimiz yaklasik iki gun sureyle kar yagisli olacaktir.Kar yagisinin bugün aksam saatlerinde siddetini artirmasi bekleniyor.
MODERATÖRLERDEN yapilan uyariya göre cerezforum üyelerinin foruma girerken eldiven takmalari önemle rica olunur.
NOT:Eldiven takmayan üyeler foruma alinmayacaktir:):)

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Herkes eğlencede galiba kimse kalmamış :)
Biz karın k'sini göremedik, kuru ayaz var burda daha beter soğuk oluyor, burnumuzu çıkaramıyoruz. Kar özlemimizi forumda gideririz artık :P