• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kapak Sözler

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
En güzel kapak sözler

Başlamadan önce söyleyelim; buradaki sözler söyleyen kişiye havalı, söyleneni ise şaşkın yapar. Ayrıca bazı kapak sözleri resimli ekledik. Hadi başlayalım…
Biz saymayı fasulyeden öğrenmiş bir nesiliz. Kimleri fasulyeden sayacağımızı iyi biliriz.
Senin gibiler su ihtiyacını ancak tükürdüğünü yalayarak karşılıyor. Ne yaparsın işte…
Bir zamda şu insanlara gelse kendilerini bu kadar ucuza satmasalar.
Hayat yalandan ibaret değildir aslında. Gerçeği yalanlarla yıkayan bizim yalan sözlerimizdir, hayatı yalan yapansa insanın ta kendisidir.
Kara kalem resim yapmayı seviyorum. Çünkü kimin ne renk olduğunu hala çözemedim.
Eşeğe semer alınırken ne düşündüğü sorulmaz ölçüsü alınır. Ölçünü aldırtma bana!
Kör değilim ama canım istemezse burnumun ucundakini bile görmem.
Ezan sesini seviyorum. Çalan müzik susuyor, küfür edilmiyor, içki içen bırakıyor. Yani 3 dakika herkes insan oluyor.
Bazıları ayakkabı numarası gibi, her numara var Allah için.
İnsanlar önce kendini, sonra haddini daha sonra da ne istediğini bilse hiç problem yaşanmayacak.
Bazı insanların resimlerine bakıyorum, o kadar güzeller ki; hep resimlerde kalsınlar istiyorum. Çünkü karakterler objektife girmiyor.
Çakalların özgürlüğü Aslan yerden kalkana kadardır.
Bazen diyorum kendime ne çok değer vermişim değersizlere…
Kendini beğenmiş insanları severim. Hiç kimsenin beğenmediği bir şeyi beğenmek, Ayrıcalık ’tır.
Bugün laf koymayacağım. Çay koydum; gel, iç, insanlık gör.
Hesabını veremeyeceğin işlere kalkışma! Öbür tarafta bulaşık yıkatmıyorlar.
Tamam hiçbir şey bildiğin yok ama bari arada bir de olsa haddini bilsen diyorum.
Bazıları iyi bir küfrü hak etmek için o kadar çok emek veriyor ki, emeklerine saygı duyuyorum!
Kendini dünyalar kadar değerli zannedenlere kısa bir not: Dünya beş para etmiyor.
Canımı sıktığın zaman sana tekme tokat dalıp, “Pardon! Dalmışım.” diyesim var.
Karakter sahibi olmak, kurduğu cümlenin arkasında duran insanlar içindir. Sana karakter lafı ağır gelir!
“Dünyada kalan son insan olsan seninle çıkmam” diyorsun ama zaten son insan bensem sen yoksun geri zekalı.
Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız. Karakterim “kim olduğumla” ilgilidir, tavrım “sizin kim olduğunuzla