Kağıtta Ne Yazıyor?

Celal28-

Forum Gururu
Arkadaşlar ben bi soru yazıcam ama cevabını bende bilmiyorum... Bilen biri varsa lütfen söylesin yoksa sıyırıcam kafayı... kaç yıldır bulamadım... uzun bi soru kusura bakmayın... SORU ŞU :

- Adamın biri lokantada yemek yerken camdan içeri bakan fakir bi yaşlı amca görür ve garsonu çağırarak amcayı masasına getirmesini söyler... Adam masayı donattırır garsana. yaşlı amca önüne gelen yemekleri yer karnını doyurur.. Sonra adama dönüp "Allah razı olsun evladım ama benım hiç param yok al bu kağıdı" der ve adama üstünde yazılar olan bi kağıt verir ve çeker gider. Fakat adam kağıtta ne yazdıgını okuyamaz ve garsonu çağırır kagıtta ne yazdıgını söylemesini ister. kağıdı okuyan garson adama ters ters bakar ve içeri girip şef'e söyler. Şef adamın yanına gelip "Bu kağıdı senmi verdin" der. Adam hiç bişi anlamaz ve "Evet" der. Şef adamı dövdüre dövdüre dışarı attırır.Üstü başı yırtılmış bi şekilde eve giderken mahalle kahvesinin önünde oturan arkadaşları adamı görür ve "Hayırdır kardeş ne oldu sana böyle" derler. Adamda "Valla herşey şu kağıt yüzünden oldu" der ve kağıdı uzatır. Kağıdı okuyan arkdaşları adamı dövmeye başlar. Adam perişan halde eve gelir.. Kapıyı açan karısı dehşete düşer ve kendisine ne olduğunu sorar. Adamda yine" Herşey şu kağıdın yüzünden oldu hanım" der. Kağıdı okuyan kadın kocasına döner ve "Senden boşanıyorum" der. Adam hiçbir anlam veremez. Mahkemeye çıkan karı kocaya hakim boşanma sebebini sorar. Adam "Hakim bey başıma ne geldiyse bu yazı yüzünden geldi" der. Yazıyı okuyan hakim "karar" der ve adamı İdam cezasına çarptırır... İdam zamanı gelince Cellat adama son arzusunu sorar adamda; "Hiçbişey istemiyorum ama bana sadece bu kağıtta ne yazıdını söyleyin ölmeye razıyım" der. Cellat kağıdı alır ve okur adama dönerek "Ben seni öldüremem arkadaş" der ve idamı gerçekleştiremez........
soru bu arkadaşkar bu kağıtta ne yazıyor? Ben bulamadım cevabını lütfen yarımcı olun... şimdiden tşk.ler.. elimden geldiğince kısa yazmaya çalıştım...