• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kadınlar Ömürlerinin 16 Ayını Ağlayarak Geçiriyor!

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
İnternet sitesi “TheBabyWebsite.com” tarafından yapılan bir anket, kadınlarla ilgili şaşırtıcı bir gerçeği ortaya koydu.

3 bin kişinin yanıtları ışığında elde edilen verilere göre kadınlar, doğdukları andan 78 yaşına gelinceye kadar yaklaşık 12 bin saatlerini, yani 16 ayı ağlayarak geçiriyor.

Kadınlar büyüdükçe, ağlama nedenleri de değişiyor. Araştırma erkekler için yapılmadı.

KaRaMBoL

Aktif
Kadın her yaşta kadın, her yaşta duygusal. Dolayısıyla her yaşta ağlar. Erkek de ağlar ama araştırma yapılsa ne çıkardı, tabi ki ağlamaz. Ee siz bayanlar da bir zahmet erkek ağlamaz sözünüzden vazgeçiverin de biz de huzura erelim :)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Kadın her yaşta kadın, her yaşta duygusal. Dolayısıyla her yaşta ağlar. Erkek de ağlar ama araştırma yapılsa ne çıkardı, tabi ki ağlamaz. Ee siz bayanlar da bir zahmet erkek ağlamaz sözünüzden vazgeçiverin de biz de huzura erelim :)

Niye ağlamasınlar..Erkekler gözyaşı katilimi ?

sessiz gemi

Özel Üye
Özel üye
ben kendi adıma konişiim her zaman gülüyorum.. Allah aglatmasn en son ne zaman agladıgımı bilmiyorum..:D
ayrıca gülmek insanları gençlestirir diyorlar tavsiye ederim..:D

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Kalpsiz kadınların gücüde gözyaşlarına geçiyor demekki.Yada silah olarak kullanıyorlar.Bence bayan arada sırada gülmektense tebessümünü yüzünden hiç eksik etmesin.

Silah olayına katılıyorum.
Bir erkek karşısında kullandıkları en güçlü silahları gözyaşları...
Bize en büyük psikolojik silah olarak kullanıyorlarsa bu gözyaşlarını, demek ki bir yerde gözyaşlarına dayanamıyoruz.
Bu durumda bir erkek de çok duygusuz değilmiş demek ki dimi? :)

Suskun

V.I.P
V.I.P
Silah olayına katılıyorum.
Bir erkek karşısında kullandıkları en güçlü silahları gözyaşları...
Bize en büyük psikolojik silah olarak kullanıyorlarsa bu gözyaşlarını, demek ki bir yerde gözyaşlarına dayanamıyoruz.
Bu durumda bir erkek de çok duygusuz değilmiş demek ki dimi? :)

Kim demiş erkekler duygusuz diye ?:him

Sana bir sır!!!!!!!!!!!!!! ( erkek sever kadın erkeğin kendine sunduğu imkanları sever)