• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Kadının Lambadaki Cinden Dileği ?

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
Süper Moderatör
Kadinin biri maldivlerde bir kumsalda yürürken ayagi eski bir lambaya takilmis, kadin lambayi kumlarin içinden çikarmis, ovalamis lambadan cin çikmis. kadin hemen "üç hakkim var degil mi?" diye sormus.

tamam, tamam. beni lambadan kurtardin vs vs
vs. . . ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düsük maas oranlari ve güney asya'daki tsunami felaketi yüzünden sadece sana bir dilek hakki verebilirim, demis.

evet söyle! nedir dilegin ?

kadin hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çikararak orta dogu'da baris istiyorum. bu haritadaki ülkeleri görüyormusun? bu ülkelerin birbiriyle savasmayi birakmasini barisin tesis edilmesini diliyorum.

cin haritaya bakmis ve dehsetle :

tanri askina kadin! bu ülkeler binlerce yildir savasiyorlar. Tamam isimde iyiyim ama o kadar da degil! Bunun yapilabilecegini sanmiyorum. Baska bir dilekte bulun.

Kadin birkaç dakika düsünmüs ve hayatim boyunca dogru erkegi bulamadim, bilirsin. Hem düsünceli hem eglenceli biri, mutfagi sevecek, ev islerinde yardim edecek, yatakta kaplan, annemin yaninda kuzu olacak, sürekli futbol izlemeyecek ve sadik olacak bir erkek diliyorum, demis.

cin derin bir iç çekmis:

Uzat su kahrolasi haritayi.

Alıntıdır
 
Top