KADINA ŞİDDETE HAYIR

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Usta başımdan geçen bir olay anlatayım. Sokakta bir erkek kadını dövüyordu. Adana çetinkaya mağazasının önünde, bende adamın ağzını yüzünü dağıttım, polis geldi kadın benden şikayetçi oldu kocama saldırdı diye :)
Karakola gittik ama kadın beni okadar çok tahrik ediyor ki, eşi sus pus yediği dayak yetmiş. Yani kadın bana ağzına geleni söylüyor o an onu parçalamak için kendimi zor tutuyorum. 1 gece nezarethanede kaldım.

Eşi ile karakoldan ayrılmadan önce adamdan özür diledim. Kardeş kusura bakma keşke bırakayım iyice döveydin bunu, Allah sana sabır versin dedim. Adam Amin dedi :)

Yani yapacak biley yok tahriklere kapılmamak lazım
yani ne imis nerde olursa olsun nasil iki kardes kavga ederken araya girilmiyecekse aile arasinada girilmiyecekmis aslinda guzel dersini almissin

Masaru

Özel Üye
Özel üye
yani ne imis nerde olursa olsun nasil iki kardes kavga ederken araya girilmiyecekse aile arasinada girilmiyecekmis aslinda guzel dersini almissin
Sorun şu,
Bir
Onları durun karı kocamısınız diyemeyeceğin bir durum.
İki
Aynısı olsa o ağzı burnu ben yine kırarım. Benim yanımda hiç bir erkek bir kadına el kaldıramaz. Onu doğduğuna pişman ederim. Çok delikanlıysan gücünü bende denesin.
Bir bayanı ne olursa olsun, namus meselesi bile olsa sokak ortasında dövemezssin.
Evde de dövemezssin. Geçtik sokağı. Anlaşamıyorsan boşan. Dövmek ne ya.
Bir erkek bir kadına el kaldırıyorsa onun erkekliğin tüpürmek gerek bacım.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sorun şu,
Bir
Onları durun karı kocamısınız diyemeyeceğin bir durum.
İki
Aynısı olsa o ağzı burnu ben yine kırarım. Benim yanımda hiç bir erkek bir kadına el kaldıramaz. Onu doğduğuna pişman ederim. Çok delikanlıysan gücünü bende denesin.
Bir bayanı ne olursa olsun, namus meselesi bile olsa sokak ortasında dövemezssin.
Evde de dövemezssin. Geçtik sokağı. Anlaşamıyorsan boşan. Dövmek ne ya.
Bir erkek bir kadına el kaldırıyorsa onun erkekliğin tüpürmek gerek bacım.

Yanliz degilsin bu konuda bende sahit oldum böyle olaya 2 ,3 defa onun icin artik uzak duruyorum tartisma olsada yolumu degisiyorum gerci burada direk polis geliyor :)))

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Yanliz degilsin bu konuda bende sahit oldum böyle olaya 2 ,3 defa onun icin artik uzak duruyorum tartisma olsada yolumu degisiyorum gerci burada direk polis geliyor :)))

Bacım zalime kalkmayacak elimiz mazluma kol kanat germeyecek yüreğimiz yok olsa gitse yeğdir.
Ben bir mazlum gördüğümde bu bayan erkek olsun farketmez yerimde duramam.
Evet insanlar haklı es geçmekte, çünkü kaybedecek çok şeyleri var.
Benim kaybedecek bişeyim yok.

Şu fani dünyada bir ben birde tesbihi var, onuda bileğime sarar giderim :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Usta başımdan geçen bir olay anlatayım. Sokakta bir erkek kadını dövüyordu. Adana çetinkaya mağazasının önünde, bende adamın ağzını yüzünü dağıttım, polis geldi kadın benden şikayetçi oldu kocama saldırdı diye :)
Karakola gittik ama kadın beni okadar çok tahrik ediyor ki, eşi sus pus yediği dayak yetmiş. Yani kadın bana ağzına geleni söylüyor o an onu parçalamak için kendimi zor tutuyorum. 1 gece nezarethanede kaldım.

Eşi ile karakoldan ayrılmadan önce adamdan özür diledim. Kardeş kusura bakma keşke bırakayım iyice döveydin bunu, Allah sana sabır versin dedim. Adam Amin dedi :)

Yani yapacak biley yok tahriklere kapılmamak lazım
Bu olay Gurbetçiler dizisinde de işlenmişti nezaret olayı dışında tıpkısı oldu bir de Kadir Şeker olayı var insan bu durumlarda karışmaya korkuyor ya ama bunlar yüzünden gerçekten ihtiyacı olana yardım edemiyoruz

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Arkadaşlar kadına şiddete hayıra hemfikiriz bu tamamda birde başka açıdan bakmak lazım. Tahrik konusu var. Yapılan tahrik bazen çıldırtır insanı. Burda ağzıma alamayacağım şekilde erkeği tahrik edene bizzat şahidim.
Kim tahrik etti acaba ben bütün yorumlara baktım bir şey göremedim ha geçen sene yaptığım yorumu diyorsan o başka?

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Kim tahrik etti acaba ben bütün yorumlara baktım bir şey göremedim ha geçen sene yaptığım yorumu diyorsan o başka?
Buradaki olayla alakalı değil Aybuke genel olarak söylüyorum. Tek pencereden bakmak yerine her iki taraftanda bakmalı. İnan bazen ufkumuz öyle tutuluyor ki sebep sonuç ilişkisini kurarken tek yanlı oluşumuz hatayla sonuçlanmasına neden oluyor. Olayları analiz ederken objektif olunmalı.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
IMG_20210923_162713_047.jpg
IMG_20210923_162722_236.jpg