KADINA ŞİDDETE HAYIR

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Evlilik yildönümü hediye
Yas günü hediye
Tanisma günü hediye
Kadinlar günü hediye
Sevgililer günü hediye
Anneler günü hediye
Carsiya cikarsin hediye
Eve gelirsin hediye
......
Nedir biz bu erkeklerin kadınların elinden cekdigimiz??

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Evlilik yildönümü hediye
Yas günü hediye
Tanisma günü hediye
Kadinlar günü hediye
Sevgililer günü hediye
Anneler günü hediye
Carsiya cikarsin hediye
Eve gelirsin hediye
......
Nedir biz bu erkeklerin kadınların elinden cekdigimiz??
komsum bu yorumun arkasina isyanlardayim sarkisini dinlemek isterdim ama biraz bugun internet SIKINTILI

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Şiddet, zayıf insanların, kendilerini konuşarak ifade edemeyen küçük beyinlerin başvurduğu savunma yöntemi. Yazık. Kadın-erkek meselesi değil ama kadına yapılanı daha bir zavallı geliyor bana. Bunu yapanların, savunanların gücü anca kadına yetiyor ondan olsa gerek.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Arkadaşlar kadına şiddete hayıra hemfikiriz bu tamamda birde başka açıdan bakmak lazım. Tahrik konusu var. Yapılan tahrik bazen çıldırtır insanı. Burda ağzıma alamayacağım şekilde erkeği tahrik edene bizzat şahidim.

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Arkadaşlar kadına şiddete hayıra hemfikiriz bu tamamda birde başka açıdan bakmak lazım. Tahrik konusu var. Yapılan tahrik bazen çıldırtır insanı. Burda ağzıma alamayacağım şekilde erkeği tahrik edene bizzat şahidim.

Usta başımdan geçen bir olay anlatayım. Sokakta bir erkek kadını dövüyordu. Adana çetinkaya mağazasının önünde, bende adamın ağzını yüzünü dağıttım, polis geldi kadın benden şikayetçi oldu kocama saldırdı diye :)
Karakola gittik ama kadın beni okadar çok tahrik ediyor ki, eşi sus pus yediği dayak yetmiş. Yani kadın bana ağzına geleni söylüyor o an onu parçalamak için kendimi zor tutuyorum. 1 gece nezarethanede kaldım.

Eşi ile karakoldan ayrılmadan önce adamdan özür diledim. Kardeş kusura bakma keşke bırakayım iyice döveydin bunu, Allah sana sabır versin dedim. Adam Amin dedi :)

Yani yapacak biley yok tahriklere kapılmamak lazım