kadın

Defne

Usta
neden toplumumzda hala kadınlar bu konumda sizce.haklarımızı avrupalılardan yıllarca önce almamıza rağmen neden ilerleme kaydedemiyoruz?

Defne

Usta
hala iş hayatında zorluk çekiyorlar.hala mecliste kadın vekil sayısı 1 elin parmağı kadar.hala kız çocukları okutulmuyor.hala erkek baskısı altında kadınlarımız.

Defne

Usta
kadınların hakkını düzenleyenler hala erkekler.bundan nefret ediyorum.meclise kota konmalı %30u en az kadın olmalı.bana kalırsa %50si

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bence sorun eskilerin okuyup yazmamasi onlarin sucu yok ama okumuyan insan genelikle kendilerinie ögretileni yada duyduklarini evlatlarinda yada ortamda ser giler hala duyuyorum ki misafir gelince kadinlar servis yapmir yada n bileyim allahin selamini vermezler yani acikcasi sadec tr de degil avrupada dahil buna ama hepsi okumamazlik eski yetistirme tarzi belkide yaniliyom ve hala kizlarini okula yollamiyan 1000 lerce ailevar kizlar okumaz diyip

feyyaz

Üye
bi kere kadınlara büyük bir pozitif ayrımcılık yapıldığını sanırım kimse inkar edemz. iki sanki ülkeyi meclis yönetiyo da orda kadın yokmuş. veee bencede hayatın her yerinde olmalılar ASKERe de almak lazım eşitiz ya. vs.vs.
bunun yanında avrupa nın kadına verdiği önem den bahsetmek insanlık tarihine bakarsak kendi geçmişimize yapılmış büyük bir terbiyesizliktir. -ki biz kendi atasına sövmenin makbul olduğu tek dünyalı ırkız- bizim insanımızın eskiye ait değerleri bize yabancılar tarafından yazılmış kaynaklardan ulaştığı için onların anlattıkları gibi sanılıyor. sadece bir tek örnek vereim: bizim askerlerin zarar vermelerinin suç olduğu şeyler var. 1 çocuk 2 kadın 3 savaş aleti olmayan yaşlı erkek 4 ekilmiş tarla ve meyve veren ağaç. haçlı askerlerinin ele geçirdikleri kalelerde önce çocukları burçlarda attığı ve kadınlara neler yaptığı türk filmlerinde görebileceğimiz nadir gerçeklerden. kadın haklarını avrupadan mı aldık pardon???!!!

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Defne dediki:
kadınların hakkını düzenleyenler hala erkekler.bundan nefret ediyorum.meclise kota konmalı %30u en az kadın olmalı.bana kalırsa %50si

% die bişi olamaz arkadaşım.halk kimi seçerse o gelir maclise.yani kadın veya erkek farketmez.önemli olan hayırlı olması.yani meclisin %99 u kadın olunca ne olacak.futbol takımı tutar gibi;hangi partyde kadın milletvekili varsa ona oy verelim.:mad: