kadın ve erkek eşitmidir?

kadın erkek eşitmidir?

• evet eşittir çünkü..

Oy: 5 25.0%
  • hayır eşit değildir çünkü..

Oy: 15 75.0%

• Toplam katılan
    20

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Eşit değiliz evde dört erkek var iki gundur her ise ben koşuyorum tek basima :D ah Annecimm o kıyamazdi bana :D
Gün sonunda benim hışım çıkmış onlar keyiften dört köşe sonra yok efendim erkenden esniyorsun daha film seyredicez :P
İşin şakası bi yana erkek kadın demeyi bırakıp birbirimize her konuda yardımcı olabiliyorsak eşitliği sağlamış oluyoruz zaten :P

Eşit değiliz evde dört erkek var iki gundur her ise ben koşuyorum tek basima :D ah Annecimm o kıyamazdi bana :D
Gün sonunda benim hışım çıkmış onlar keyiften dört köşe sonra yok efendim erkenden esniyorsun daha film seyredicez :P
İşin şakası bi yana erkek kadın demeyi bırakıp birbirimize her konuda yardımcı olabiliyorsak eşitliği sağlamış oluyoruz zaten :P
Eğer gercekten öyle ise o iki erkeğin ayibi,

OBir

MEB
Özel üye
Tartışmak guzeldir farklı fikirler keyifli bir sohbete dönüştürülebilir :)
Ne kadar hoş hir bakış açısı. Tartışmak doğruya ulaşmanın en kaliteli yoludur.

Hangi açıdan eşit olup olmadığını soruyorsunuz peki?
Çünkü kadın erkek eşitliği konusunda genelleme yapamazsınız.
Kesinlikle katılıyorum. Bu salt eşit ya da eşit değil diye nitelendirilebilecek bir konu değil. Her iki cinsiyetini birbirinden üstün olduğu durumlar olduğu gibi eşit olduğu durumlar da var. Olaya sadece cinsiyet bazında değil de insani boyuttan bakarsak daha sağlıklı bir sonuca ulamak mümkün olur kanaatindeyim. :)

Tartışma kültürü lütfen. Görüşünüz ve bakış açınız ne olursa olsun kutuplaştırıcı tavırlar iletişimin önündeki en büyük engel.