KaderKatibi Abimiz Çığ Düşmesi Sonucu Aracında Mahsur Kaldı

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
@KaderKatibi cenaze için gittiği Elazığ da çığ düşmesi sonucu aracında mahsur kaldı ,aldığımız duyumlara göre sağlık durumu iyi olan KaderKatibi yetkililerce kurtarılmayı bekliyor. Geceyi bir dağ başında kurtla kuşla geçirmekten korkan harbi abimiz yetkililere beni kurtarın çağrısında bulundu. Acar muhabirimiz @yılmaz27 şu an olay yerine intikal etmiş durumda ?
Gelişmelerle daha sonra yeniden sizlerle birlikte olacağız???

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Olay yerine intikal ettiğimde sayın @KaderKatibi Oturmuş o soğukta etrafı kurtlar Kuşlar çevirmiştir sıcak sıcak çay demlenmiş içiyordu beni görünce çok sevindi çok mağdur kaldığını çay şekerini evde unuttuğunu anlatınca çok üzüldüm, olay nasıl başladı Kader abisi Elazığ a giderken tedbirli davranıp herşey i yanına almıştı Elazığ a yaklaştığında büyük çık katibimizin Dağ başında düştü olay şöyle gelişti arabasıyla dağlık bölgesinden geçerken spor eksozundan çıkan seste çiğ kafası meydana gelmişti.ama bunlara aldırmadan nasıl olsa her şeyim var diyip çay demiştir çay demlenirken asıl olayın şokunu o an yaşamıştır Şeker evet Şekeri evde unutmuştu yetkililerden şimdi yardım bekliyoruz çay demli:))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Olay yerine intikal ettiğimde sayın @KaderKatibi Oturmuş o soğukta etrafı kurtlar Kuşlar çevirmiştir sıcak sıcak çay demlenmiş içiyordu beni görünce çok sevindi çok mağdur kaldığını çay şekerini evde unuttuğunu anlatınca çok üzüldüm, olay nasıl başladı Kader abisi Elazığ a giderken tedbirli davranıp herşey i yanına almıştı Elazığ a yaklaştığında büyük çık katibimizin Dağ başında düştü olay şöyle gelişti arabasıyla dağlık bölgesinden geçerken spor eksozundan çıkan seste çiğ kafası meydana gelmişti.ama bunlara aldırmadan nasıl olsa her şeyim var diyip çay demiştir çay demlenirken asıl olayın şokunu o an yaşamıştır Şeker evet Şekeri evde unutmuştu yetkililerden şimdi yardım bekliyoruz çay demli:))
Şekersiz içiverin çayı da?
Peki hava koşulları nasıl oralarda ,geceniz nasıl geçti???

Son düzenleme:

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Soğuktu hava kaderin sakalı bıyıkları baktım buz tutmuş sağdan soldan çalı çırpı topladım atesi körükleyen etrafımızda kurtlar vardı uluyorlardi Kuşlar sabaha doğru geldi ama yetkililerden hiç bir iz yoktu ☹ sonunda kaderde uyandı Çayda hazır kaderatibinele çaresiz şekersiz çayı yudumlayıp içimiz ısındı. 2.ci bölümün sonu ?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
An itibariyle yekililer olay yerine ulaşmış bulunmakta:) Kader Katibi ve Yılmaz donmak üzereneyken bulundu.
Kameralara konuşan ikili yola çıkarken hava koşullarını dikkate almaları arabadan şekeri eksik etmemeleri gerektiğini söylediler.
Şu an hastanede gözlem altındalar☺
Biz de Cerezforum ekibi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz