• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kaçımız aşk acısıyla yanıyoruz

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
vedabusesi29-03-04, 23:16

Kaçımız aşk acısıyla yanıyoruz, kaçımız sevip de kavuşamıyoruz, kaçımız sırf bazı şeyleri elde etmek için sevgimizi içimize gömüp yaşamaya çalışıyoruz.... Herkesin ahhhh çektiğini duyar gibiyim. Sevgimizi ertelemeyelim arkadaşlar. Bu dünyaya bir kez gelinir. Hayatı doyasıya yaşayın sanki yarın hiç olmayacakmışız gibi. Tabii bunu maddi olarak algılamayın, herşey para demek değil çünkü. Sevdiklerinizi sevindirin varsın çiçekçiden alınmış bir gül değil de papatyalar sevindirsin sevdiğinizi, varsın altınlar değil de güzel sözler sevindirsin sevdiklerinizi... Ahhh be arkadaşlar bu hayatın, yaşadığımız günlerin kıymetini bilelim.

Hatalar insanlara mahsustur. Affetmeyi bilin ki karşınızdakine bir kusur işlediğiniz zaman o da sizi affedebilsin. Sıkı sarılın sevdiğinize.Boş yere kırmayın birbiriniz ama iyi düşünün önce bu kişiyi gerçekten seviyormusunuz eğer sevmiyorsanız ne kendi ne de karşınızdakinin hayatını boş yere alt üst etmeyin. Üç beş günlük gönül eğlendirmek için insanları umutlandırıp hayallerini yıkmayın bırakın içlerindeki temiz duygularla yaşasınlar. Bırakın da gerçek aşkı bulana kadar hayatta mücadele etmeyi öğrensinler. Acı vermeyin insanlara.. Aşk verin, sevgi verin mutluluk verin ki siz de aynilerini bulasınız....

Günlük konularımızla alakası yok ama dünyadaki tüm kırık kalpler adına paylaşmak istedim sizlerle bunları...

SAYGILARIMLA....

VEDABUSESİ

vedabusesi30-03-04, 11:01

Haber saldım dört bir yana
Karanfiller susuz kalmış
Muhabbete dost aradım
Bu şehri periler sarmış

Bitip tükenmez sigaram
Ciğerim nefessiz kalmış
Herşey yalan olsa bile
EN GÜZEL AŞK ZOR OLANMIŞ!!!
--------------------------------------