JUSTIN BIEBER kimdir

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
GDsHxOL.jpg

ebvrpEL.jpg

pxtgyrC.jpg

YS67bBg.jpg

*Tam adı Justin Drew Bieber.

*14 Mart 1994'te doğdu.

*En sevdiği renk mor. Mor giymeyi seviyor.

*En sevdiği sayı 6. (Hokeyde takım numarası)

*Canada, Atlanta'da yaşıyor.

*15 yaşına kadar ailesi bir kızla çıkmasına izin vermiyordu. Annesi O'nun bir kız arkadaşı olduğunu öğrenince "Beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattın!" demiş. Sanıyorum ki şimdi çıkmasına izin veriliyor.

*12 yaşında Ontario'da gerçek bir şarkı yarışmasına katıldı ve ikinci oldu.

*One Time klibinde görünen Ryan Butler en iyi arkadaşı.

*Ünlü olduğu YouTube profili 'dir.

*Hockey, basketbol ve futbol oynuyor.

*Birkaç tane lakabı var, JB, JBiebs, Bieber Cash, J-cutie, JustinBiebs gibi. (Ki zaten One Time klibinde de duyuyoruz. Konuşma aynen şöyle geçiyor;
-Yo usher?
-JB, what's up man?
-I'm just playing video games with Ryan.)

*O'nun için iyi bir kız arkadaş şöyle olmalı;
güzel bir gülümsemesi, güzel gözleri, muhteşem bir kişiliği olan biri olmalı. Ayrıca kız arkadaşıyla birlikteyken doğal olmak istiyormuş. Salaklaşabileceği bir kız arkadaş istiyormuş.

*Ayakkabı numarası 7 ve boyu 5'3

*En sevdiği soda Sprite.

*İlk randevusunda çıktığı kızı sahile ya da rahat konuşup, birbirlerini daha iyi tanıyabilecekleri bir yere götürmeyi seviyor. Kızı mutlu etmek istiyor, böylece kendiside mutlu oluyor.

*Usher'ı tanıyor ve gayet samimiler.
Ayrıca; Taylor Swift, Beyoncé, Rihanna, Kelsi Montagne, Justin Timberlake, P-Diddy, Dakota Fanning, Selena Gomez, Demi Lovato gibi ünlülerle de arkadaş.

*Gerçekten çok tatlı bir çocuk olduğunu hepimiz biliyoruz. Sizi biraz olsun umutlandıracak bir bilgi; Eğer gerçek aşkı bulduysa, bir hayranıyla çıkmayı hiç sorun etmeyeceğini söylüyor. Şuan bir kız arkadaşı yok ve gerçekten sevebileceği birini arıyor.

*Klipteki kızlardan biri eski sevgilisi; Christian Beadles

*En sevdiği tv programı "So You Think Yu Can Dance" ve en sevdiği dizi ise "Smallville"

*Bir kıza vermeyi en çok sevdiği hediye Hershey kisses çikolataları. (Kendisi çikolata sevmemesine rağmen!)

*Justin, YouTube'da Scott Braun adlı ve "Scooter" lakaplı biri tarafından keşfedilir. Scooter, videoları Usher'a gösterir ve Usher, Justin'in sesini çok beğenir. Böylece Justin, albüm sözleşmesini yapmış olur.

*"Down to Earth" adlı şarkısını, anne ve babasının ayrılıkları üzerine yazdığını söylüyor.

*Saçları koyu sayı ve gözleri ela!

*Bir erkek kardeşi var. Kasım 2009'da doğdu ve ismi Jaxon.

*Anneanne ve dedesiyle çok yakınlar. Hayatının çoğunu onlarla geçirmiş.

*Sahip olmak istediği bir süper güç varmış; uçmak. (Uçmak olmasada, zaten bir süper gücün var Justin. Kızları kendine hasta etmek )

*Rihanna'ya çıkma teklifi ettiği ama, Rihanna'nın kabul etmediği söyleniyor. (Haber doğruysa, tabiki kabul etmez! Rihanna 22, Justin 15 yaşında!)

*Spaghetti ve Pizza en sevdiği yiyecek.

*McDonald's'a gitmeye bayılıyor.

*En sevdiği şekerleme, Sour Patch Kids (Jelibon gibi birşey)

*Justin babasından ayrı yaşıyor. Babası Winnipeg, Manitoba, Kanada'da.

*En sevdiği romantik film, A Walk to Remember

*Justin bir klostofobik, küçük yerlerden korkuyor. Çünkü 11 yaşındayken asansörde kalmış ve 7 yaşındaykende kuzeni tarafından oyuncak kutusuna kilitlenmiş.

*Londra'da, Taylor Swift'in tur konserini, kendi şarkısı "One Time"la başlatırken ayağını kırdı. Ama sahnede bir profesyönel gibi şarkısını söylemeye devam etti.

*Tutulduğu ünlü kişi, Beyoncé!

*Justin, Roller Coaster'ın eğlenceli olduğunu düşünüyormuş ama kendisini hasta ediyormuş.

*Hayatında sadece 3 kızla çıkmış!!! (İnanamıyorum, inanamıyorum!!!!)

*Her zaman "Hayranlarımı çok seviyorum" diyor, çünkü bulunduğu yere gelmesini sağlayanın onlar olduğunu söylüyor.

*İlk randevusunda kendisinden çok utandığını söylüyor. Çünkü beyaz tişörtünün üzerine spaghetti dökmüş!

*Justin Bieber, bir solak.

*Usher her zaman onun idolüymüş, sanıyoruz onunla çalıştığı için havalarda uçuyor olmalı.

*"How to Save a Life" Justin için önemli bir şarkıymış çünkü ilk kez öpüştüğünde bu şarkı çalıyormuş.

*Sevdiği aşk şarkısı, Ne-Yo'nun So Sick adlı parçasıymış.

*Doğal güzelliği olan kızları daha çok seviyormuş. Parlak, süslü püslü kızları pek tercih etmezmiş. (Bu kaliteli olduğunu gösterir, aferin Justin! )

*İlk öpücüğü hakkında "Çok hızlı hareket etmiştim, karşmdaki kızın başka şansı kalmamıştı" diyor.

*İlk öpücüğünü verdiğinde, 13 yaşındaymış ve bu olay okul dansında olmuş.

*11 senedir kendi kendine gitar çalıyor.
5 senedir piyano çalıyor.
13 senedir bateri çalıyor.

*Çok güzel Beat Box yapıyormuş!!!

*Selena Gomez, Justin'i çok hoş bulduğunu ve hoşlandığını söylemiş ama kendisine göre çok genç olduğunu düşünüyormuş.

Justin Diyor ki;

"Canada'nın, ünlü olmanın neredeyse imkansız olduğu, çok çok küçük bir kentindenim. Bu yüzden ünlü olmayı hiç denemedim bile. YouTube'a videoları sadece eğlence için ve arkadaşlarım için yolladım.

"Sadece sen shawty!"

"Shawty" demeyi seviyormuş. Amerikanların çok kullandığı, kadınlar için bir kelime diyebiliriz.

"Eğer biri Ugg giyiyorsa, dönüp ona bakmam bile! Bu Beyonce bile olsa!"

"Aşka çok yakın biriyim"

"Kime aşık olursam onunla çıkarım."

Justin'e göre her insan aşkı bulabilir, ne kadar genç ya da yaşlı olduğu önemli değil. Ayrıca diyor ki,
"Eğlenceli kızları seviyorum."
"Kalbimi müzik yoluyla açıyorum"
"Bir hayranımla çıkmayı asla farklı görmem. Sadece, kime aşık olduğum önemli."
"İyi bir kişiliği olan, beraber çılgın olabileceğim, güzel gözleri ve gülüşü olan bir kıza, aşık olurum."

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Şahsın adını duymuştum ama görmemiştim resmini yada dikkat etmedim bilmiyorum :)
O yüzden şahıs hakkında pek bi fikrim yok :D