Jodi Meadows - Ruhsuz Serisi / 2-Yeni Ruh

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Jodi Meadows - Ruhsuz Serisi / 2-Yeni Ruh

indir.jpg

Ana yapayalnızdı, farklıydı, tekti. O kopmuş bir yeniruhtu. Karanlıktapınak'tan sonra Kalp'teki pek çok kişi kaybolunca, kimileri, karanlıkruhlar ve yeni doğan ruhlar için Ana'yı sorumlu tuttu. Ana'ya ruhsuzların asla âşık olmayacakları söylenmişti.

Peki ya yeniruhların? Kalp'te yaşayan diğer vatandaşlar gibi, Ana da her şeyden çok yaşamak, sevmek ve sevilmek istiyordu. Serinin Ruhsuz'dan sonraki ikinci kitabı Yeniruh'ta Ana, reenkarnasyonun arkasındaki gerçeği keşfediyor ve hem genç yaşamını daha anlamlı kılmak hem de aşkını yaşayabilmek için bir yol bulabileceğini fark ediyor. Bir kez daha Jodi Meadows, sıra dışı güzelliği ve karanlık dehlizleriyle bir ruhun hikâyesini epik bir romantizm ve etkileyici bir fantastik kurguyla okurlarına sunuyor.

divider-2154993_960_720.png

Yazarın ikinci kitabı da birinci kitabı gibi harikaydı.
Bu defa Ana yeni şeyler öğrenmiş, daha cesur ve kendinden emin olarak halkın karşısına çıkmış. Üstelik en büyük korkusu olan Karanlıktapınağa giriyor!
Öğrendiği yeni bilgilerle ne yapmalı kime güvenmeli ?
Hiç bir fikri yok.
Bununla da kalmayıp halka seslendiği gün yeniden o korkunç tapınağa atılıyor üstelik isteği dışında.
Ana buradan kurtulabilecek mi yoksa sonsuz bir ızdırapla burada hapis mi kalacak?
Zanan! her zamanki kötülüklerine devam edecek mi ?
Yoksa onu durdurmanın bir yolu var mı?
Bunların yanı sıra Sam süpriz bir gelişmeyle kitabın sona ermesini sağlıyor..

Yine herşey muallakta bırakılmış tabi ki.
3. ve son kitapta artık neyin ne olduğunu, kimin iyi kimin düşman olduğunu,
Zanan ın hain planının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak ediyorum.
Gerçekten de içine çeken bir tarafı var kitabın.
Ağır ve anlaşılmaz yerleri olsa da insanı merakta bırakarak sürüklüyor ki kitabı 4 5 saatte okuyup bitirdim.
Ee soylememe ne hacet! Tavsiyemdir efendim :)