• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...

Jet Sosyete Hangi Kanalda Yayınlanacak? Kadrodan Kimler Ayrıldı?

AybüKe

Aşk Sandığın Kadar Değil Yandığın Kadar
V.I.P
d492b165-3af7-423f-bf56-5d2fcd705fd9.jpg


Star'dan TV8'e transfer olduktan sonra 2 Mayıs'ta yayınlanan 39. bölümüyle ekranlara veda eden Jet Sosyete dizisinin akıbeti merak konusu olmuştu. Dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, yaptığı açıklamayla, Jet Sosyete'nin yeni bölümlerin dijital bir platformda yayınlanacağı müjdesini vermişti.
Dün akşam saatlerinde yapılan açıklamayla, Jet Sosyete'nin yeni bölümleriyle, puhutv ekranlarında olacağı duyuruldu. Yapılan yazılı açıklamada yer alan oyuncu kadrosunda, geçen sezonda rol alan bazı oyuncuların yer almadıkları görüldü.
Hangi ünlü oyuncular kadroda yok?
Geçtiğimiz günlerde Güldür Güldür Show'a geri dönen Çağlar Çorumlu, şu sıralar Star'da yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu ve Bartu Küçükçağlayan, başından beri yer aldıkları Jet Sosyete dizisinin puhutv'de yayınlanacak yeni sezonunda yer almayacaklar.
Diziye geçen sezon dahil olan Yasemin Sakallıoğlu ve Nursena Yılmaz da, açıklanan kadroda yer almayan diğer oyuncular oldular.
 
Top