• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

izmirli kızlari ve Erkekleri

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
izmirli kızlar neden güzel dir ve

izmirli erkek tanımı değişiktir sulu yapışkan yani capkin

bunlar genenilkle tartisilir sizin fikirleriniz nedir katiliyormusunuz

cemree

=)=)
V.I.P
evet kaıtılıyorum sanki izmirin kızları değilde erkekleri güzel olur denmişcesine izmirli olduklarını söylerken bi hava olur en azından benim tanıdığım çoğu izmirli yapıyo bunu :D

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Benim bilgidim ERkekleri icin cok capkin diyorlar ama tanidiklarim var bire bir onlardas ayni seyden sikayetci neden özelikle izmir erkekleri ?????

kizlari güzelmi kanimca bilmiyorum cunku tanidigim yok izmirli kiz :))))

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
izmirli kızlar neden güzel dir ve

izmirli erkek tanımı değişiktir sulu yapışkan yani capkin

bunlar genenilkle tartisilir sizin fikirleriniz nedir katiliyormusunuz

Katılmıyorum ..=)

Tamam kızları güzeldir.. izmir'in incileridir onlarsız nazı çekilmez izmirin.

Erkeklerine gelince ..izmirli bir erkek olarak aylardır aranızdayım biri çıkıpta yapışkan veya sulu olduğumu söyleyebilirmi..çapkın her yerde çapkındır..

İzmirli erkek kızlarla sadece arkadaş da olunabileceğini bilir,büyüklerine saygı duyar ama en büyük saygı kendisinedir.o yüzdendir kendilerine bu denli güvenleri..;;)

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Hz ALİ'ye sormuşlar hangi millet iyidir diye..Hz.ALİ der; her milletin iyisi iyidir kötüsü kötü..:)

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Katılmıyorum ..=)

Tamam kızları güzeldir.. izmir'in incileridir onlarsız nazı çekilmez izmirin.

Erkeklerine gelince ..izmirli bir erkek olarak aylardır aranızdayım biri çıkıpta yapışkan veya sulu olduğumu söyleyebilirmi..çapkın her yerde çapkındır..

İzmirli erkek kızlarla sadece arkadaş da olunabileceğini bilir,büyüklerine saygı duyar ama en büyük saygı kendisinedir.o yüzdendir kendilerine bu denli güvenleri..;;)

tabiki herkes ayni degil genelikle öyle diyorlar ondan böyle bir konu acma geregi duydum :))))

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Kızları bakımlıdır erkekleride yer yer çapkındır diyebiliriz :) İzmirde misafir ettiğim hiç kimse kızlarına bayılamadı nedense :P Ama erkeklerini beğenirler :D