• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

İzlediğiniz En Güzel Filmler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Kıyamet Günü (The Impossible)​

Aslında filmi daha önce de izlemiştim ama unutmuşum izledikçe hatırladım. Meşhur tsunami olayı anlatılıyor ama oldukça etkili şekilde.

kiyamet-gunu-film.jpg


Konusu​

Maria ve Henry 3 çocuklarıyla birlikte kış tatillerini geçirmek için Tayland'a giderler. Bu tropik cennete birkaç gün keyifli vakit geçirmek isteyen aile, 25 Aralık gecesi düzenlenen Christmas partisine gider ve bolca eğlenirler. Ertesi sabah havuz keyfi yaptıkları sırada korkunç bir gürültüyle ortalık sarsılmaya başlar. Maria ve Henry korku içinde dona kaldıklarında, otelin duvarları üzerinden dev dalgalar da üzerlerine doğru hızla gelmektedir!

26 Aralık 2004'te yaşanan tsunami felaketini kurtulmayı başaran bir ailenin gerçek hikayesi üzerinden anlatan filmin başrollerinde Naomi Watts ve Ewan McGregor'u seyrederken filmin yönetmenliğini ise The Orphanage filmiyle tanıdığımız J.A. Bayona üstleniyor.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Diriliş (The Revenant)​


46 sayfalık bu konuda bu film belki tanıtılmıştır ama şu an ATV'de oynadığı için buradan bir tanıtım yapmak istedim.

Açıkça söyleyebilirim ki izlediğim en iyi filmlerden biri. Leonardo DiCaprio bu filmde gerçek anlamda farklı bir profille karşınıza çıkıyor. Kesinlikle izlemenizi öneriyorum.

Diriliş (The Revenant)


Konusu​

1823 yılında kürk avcısı Hugh Glass (Di Caprio) sefer aramasında iken sonradan Dakota Territory olacak olan yerde ayılar tarafından vahşice saldırıya uğrar ve yaralanır. Yoldaşlarından John Fitzgerald (Hardy) Glass'ın genç yarı Kızılderili oğlunu öldürürken kendisini de soyar ve ölüme terk eder. Fakat Glass hayatta kalır ve kağnı ile 200 mil kadar gidip kendisine ihanet edeni bulmak ve oğlunun intikamını almak için arayışta bulunur.

DİRİLİŞ OYUNCULARI​

Leonardo DiCaprio - Hugh Glass
Tom Hardy - John Fitzgerald
Domhnall Gleeson - Andrew Henry
Will Poulter - Jim Bridger
Lukas Haas
Kristoffer Joner - Murphy
Brad Carter - Johnnie
 
Top