• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İzlediğiniz En Güzel Filmler

kelebek

-ütopik-
V.I.P
50 İLK ÖPÜCÜK (Romantik komedi sevenler kaçırmasın çok şeker bir film )

ilk-opucuk.jpg

Hawaii'de yaşayan ve kadınlarla arası oldukça iyi olan Henry Roth, adeta bir Kazanova gibi yaşamaktadır. Ancak bu safahat hayatı, Lucy'yle karşılaşması ve ona körkütük aşık olmasıyla, aşkının da ötesine geçen bir değişim içine girecektir; çünkü yeni sevgilisi kısa süreli hafıza kaybından muzdariptir. Henry'nin her buluşmalarında, Lucy'yi yeni baştan etkilemesi ve kendisine aşık etmesi gerekmektedir. Her ne kadar geçmişinde birçok kadınla birlikte olduğu için bu konuda tecrübeli de olsa, Lucy'nin kendisi gibi hissedip hissetmeyeceğinden emin olmadığı için, sürekli stres içinde yaşamaya başlar

akıl oyunları ve illusionist (yani sihirbaz) benim de favorilerim ama hala izlemediyseniz şunlara da bi bakın derim: HAYAT GÜZELDİR, hannibal(cani olan değil efsanevi bir kahraman)
bu arada türk sinemasına da katkıda bulunalım: hayattan korkma!!, mutluluk...
bir de tiyatro severlere: sen hiç ateş böceği gördün mü?
geldikçe aklıma yazarım...

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Hayat Güzeldir hakikaten efsane denebilecek nitelikte güzel bir film bence de izlemeyenler mutlaka izlesin, unutmuşum ben.

Mutluluk da türk yapımına göre çok hoş. Tabi bir de Eşkiya var seneler öncesinden

biz

Aktif
maykıl daglıs ın OYUN filmi çok hoşuma gitmişti rastladıkça izlerim şimdiye kadar izlemeyenler çok şey kaçırmıştır. hemen bulup izlesinler

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ben izlemedim ya işin tuhafı duymamışım bile :) Ama sinema sitelerinden baktım 10 üzerinden 9.7 oy almış, çok yüksek bir oy. İzlerim bulabilirsem :)