• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

D. Günü İyiki Doğdun Beren Nice Senelere..

İki nokta

Üstat
İyiki doğdun iyiki seni tanıdım aslında dün gece tam 00.00 da açıcaktım ama internet engel oldu..Çok anlamlı birgün hem işci bayramı hem senin bayramın ikiside kutlu olsun canım benim..

Bendeki yerin asla değişmez her zaman yanındayım..

Sana en sevdiğin hediyeyi vermek isterim..Bunların canlısınıda vericem sana.. :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
İki nokta teşekkürler konuyu açarak bizlerede hatırtatmış oldun.

Beren canım o gül yüzün hep gülsün sağlık huzur neşe hep senle olsun Doğum Günün kutlu olsun.Pastan benden :)

4044.jpg

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
beren küçük ablam nice yaşlara .. sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür geçirmen dileğiyle iyiki doğdun..

images?q=tbn:ANd9GcSoxwNsd_9yH5yFgcdOWyfdyoZhPNEAWIE07mFk6NVz0NM7Toh7.jpg
bu pastan

images?q=tbn:ANd9GcR6PlFCpBvZ8DZqAszG9xLrp_Gh9WO6A10zTJJut2DNdUSzXaiuqw.jpg
buda hediyen

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
iyi ki doğdun,iyi ki beren oldun,iyi ki tanıştık,iyi ki çerezailesindesin=DD
yeni yaşın hayırlı olsun:))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara..... BEREN

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Öncelikler ikinokta yani emreye teşekkür ederim ilk sen kutladın birde burdan açmışsın çok şaşırdım sağol güzel papatyalar için :)

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum tek tek alıntı yapmayı beceremiyorum toplu teşekkürümü kabul buyrun:)=DD=DD=DD