• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

İyi ve İçten Pazarlıklı Arkadaş Arasındaki Farklar..

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
Süper Moderatör
Hepimizin iyi ve içten pazarlıklı arkadaşları vardır ancak bazen kimin iyi kimin kötü olduğunu çözemeyiz. İşte bu konuda size yardımcı olacak 10 madde.


1. İyi arkadaşlar: Başarınızı sizinle kutlarlar! , İçten pazarlıklı arkadaşlar: Başarınızı kıskanırlar.

mOLNJ4j.jpg2. İyi arkadaşlar: Boş zamanınızın önemli olduğunu bilirler. - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Tüm zamanınızı işgal etmek için uğraşırlar.
lTfEF1j.jpg3. İyi arkadaşlar: Empati taşırlar! (Harika görünüyorsun!) - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Sizi yargılar ve eleştirirler. (Berbat görünüyorsun!)
r7kgOGv.jpg4. İyi arkadaşlar: Size saygı gösterirler ve değer verirler. - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Gözleri kolaylıkla kararır!
s3GTdtF.jpg5. İyi arkadaşlar: Fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alırlar - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Sadece tartışmayı kazanmak isterler!
7jDOFbV.jpg6. İyi arkadaşlar: Sözünüze inanırlar - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Söylediğiniz her şeyden şüphe duyarlar!
Iv67Kn0.jpg7. İyi arkadaşlar: Sizi ararlar çünkü sizi özlerler. (Hey, günün nasıldı?) - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Sadece yardımınıza ihtiyaçları olduğunda sizi bulurlar! (Beni alabilir misin!)
MItXHHU.jpg8. İyi arkadaşlar: Sizi olduğunuz gibi kabul ederler. - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Sizi değiştirmeye ve kontrol etmeye çalışırlar.
Z6cVRVV.jpg9. İyi arkadaşlar: Herkesin başka arkadaşları olduğunu bilirler ve bu yüzden sizi yargılamazlar. - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Diğer arkadaşlarınızdan hoşlanmazlar.
xGLKrn2.jpg10. İyi arkadaşlar: Nasıl sır tutulacağını bilirler. - İçten pazarlıklı arkadaşlar: Söylememeleri gereken şeyleri söylerler.
go4SRQV.jpg
 
Top