• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İYİ VE GÜZEL KALPLİ İNSANLAR

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Kimse kendini kandırmasın. Yarın baban başka bir kadınla evlenince anlarız değerin ne kadar

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Valla benim babam birşey bırakmamış bana yabancı ne yapacak

Yabancı yapmayacak :D sen herkese her olaya pozitif olacaksın düşüncen yaklaşımın bakışın pozitif ve umutlu olacak o vakit göreceksin
Bu bakışla olan güzeli de görmen zor :)
Herkesin iyi olduğu yerde sende iyi olursun geçim sıkıntısı olmaz asıl mesele herkes kötüyse bile senin aynı davranış ve düşünceyle insanlara yaklasman
Yoksa ailen dahil kim bana ne bırakacak dersen alman gerekeni onundeyse bile farketmezsin
Ben ne katarim demeli bence :)

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Yabancı yapmayacak :D sen herkese her olaya pozitif olacaksın düşüncen yaklaşımın bakışın pozitif ve umutlu olacak o vakit göreceksin
Bu bakışla olan güzeli de görmen zor :)
Herkesin iyi olduğu yerde sende iyi olursun geçim sıkıntısı olmaz asıl mesele herkes kötüyse bile senin aynı davranış ve düşünceyle insanlara yaklasman
Yoksa ailen dahil kim bana ne bırakacak dersen alman gerekeni onundeyse bile farketmezsin
Ben ne katarim demeli bence :)
Sen öyle düşün zamanlarda gorucez

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Kimse kendini kandırmasın. Yarın baban başka bir kadınla evlenince anlarız değerin ne kadar

Anne baba kardeş ya da herhangi biri kim olursa olsun değerimi bu kişilerin verdiği yada bana biçtigiyle tartacak olursam evet görürüm anyayı konyayı :D
Tavsiyem kendi degerini başkasında gördüğün kadar sanma sen bir tanesin ve değerin paha biçilemez :)
Babam başka biriyle evlense canım yanar evet ama değerim azalmaz :) ki bunlar herkes için farklı boyutta yaşanacak mevzular :)
Yeniliyorum pozitif olmak sorunları da kolay aşmaya sebep olur :)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Babanı o evlendiği kadin değiştirince anlarız değerin ne kadar

Babanin sana verdiği değerden bahsediyorsun sanırım yeni biri hayatına girince evlada karşı tavrı değişiyor
Ya evlilik bilmiyorum yaşın kaç evli misin bekar misin ama uzaktan göründüğü gibi değil
Ben kendimi babanin yerine koyma taraftarıyım biliyorum sinir bozucu bir yaklaşım ama sen nasıl yaklasıyorsun ona karşı karşılıklı yıpratmış olamaz mısınız ikiskinizi
Ben mevzunun derinini bilmeden sadece genel yorumlar yapıyorum yaşanılan şey elbette zordur bunu yok saymıyorum yaşanılan yıkım ya da hissedilen acıyı da Allah yardımcınız olsun