• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İyi ki Varsın Cerez Ailem

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Aile dediğin insanın hatasıyla ,sevabıyla ,günahıyla ,iyi günde ,kötü günde yanında olandır .
Sizlerde benim her yanımda yanımda oldunuz,kiminiz kardeşim kiminiz ailem ,kiminiz sırdaşım ,kiminiz dostum arkadaşım oldunuz.Hatalarımı görmezden geldiniz asla yüzüme vurmadınız ,yeri geldi arka çıktınız ,sahipsiz bırakmadınız.
İyi ki buraya üye olmuşum ,iyi ki sizlerle tanışmışım .
Ailemden çok aile oldunuz bana , zor zamanlarında destek oldunuz.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim?
İyi ki varsınız...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Senin de dediğin en iyi ve güzel olandan yana tercihini yaptın. Sanırım herkes de bunu ister.
Bazen yanlış seçimler, kötülükler, hasar veren deneyimler ve negatif kişilikler de bizleri kendi ideal çemberinizin merkezine yakınlaştırabilir. Zaten bundan dolayı her şeyin bir zıttı var. Önemli olan tümünü nasıl absorbe edebildiğimiz. Ayrıca önemli olan diğer bir noktaya değinmeden edemeyeceğim. hayatimiza kattığımız insanlara yakından bakabilmeliyiz . Onlardan birseyler öğrenmek istiyorsanız gözlemleyin. Davranışlarını, düşünme biçimlerini, konuşmalarını, çalışma tarzlarını, işlerini nasıl yürüttüklerini…. Ancak bu şekilde anlamaya yaklaşabiliriz. ve Canisim ‘Gitmek istiyorsa bırak gitsin, hayatta başarılar dile yeter’ Takma kafana hic birsey
Sen bizim canimizsin herzaman ❤️yanindayiz

Not :Bir insanın en büyük hatası başkalarına gereğinden fazla değer vermek değil, kendine hak ettiğinden daha az değer vermektir​

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
@GüLüCüKツ @KuMRu @yesim434 @KaderKatibi hepiniz de iyi ki varsınız canlarım sayenizde bu zor günleri atlattım artık eskiye göre daha iyiyim hepiniz de bana ilaç gibi geldiniz ,bana destek oldunuz dertimi sıkıntımı paylaştınız teşekkür ederim tekrardan? sayenizde günler nasıl gelip geçiyor anlamıyorum bile seviyorum ,seviliyorum ne güzel bir şeymiş birileri tarafından sevilmek önemsenmek sizler sayesinde tattım bu duyguyu?

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
@GüLüCüKツ @KuMRu @yesim434 @KaderKatibi hepiniz de iyi ki varsınız canlarım sayenizde bu zor günleri atlattım artık eskiye göre daha iyiyim hepiniz de bana ilaç gibi geldiniz ,bana destek oldunuz dertimi sıkıntımı paylaştınız teşekkür ederim tekrardan? sayenizde günler nasıl gelip geçiyor anlamıyorum bile seviyorum ,seviliyorum ne güzel bir şeymiş birileri tarafından sevilmek önemsenmek sizler sayesinde tattım bu duyguyu?
Sende iyiki varsin canim kıymetini bilmeyenler utansin . Benim icin cok kiymetlisin hem arkadasim, hem kardesim, hem dostum, hem sirdasimsin. Seni kocaman seviyorum ?

KuMRu

Sessize aldım dünyayı huzuru dinliyorum 🌼
Özel üye
Hayat çok kısa canım üzüntüyle harcama ye iç gez eğlen doya doya mutlu olmak sana çok yakışıyor seni sevmeyen ölsün ayolll ?? canım kendim şiir gibi yazdım ??