• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

D. Günü İyi ki doğdun Kırmızı..

İki nokta

Üstat
Doğum günün kutlu her şey gönlünce olsun geçen senelerden daha mutlu olacağın yılların olsun önünde.. :)

Her zaman yüzün gülsün çünkü sen bunu en çok hak edenlerden birisin..Bu arada sana Kırmızı çok yakışıyor daha önce demiştim yine diyorum.. = )

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Doğum günün kutlu olsun... Mutlu ol senelerce... Her yaşın ayrı ayrı bir değeri, ayrı ayrı bir önemi var elbet... Yeni bir yaş, yeni bir şans... Yeni yepyeni bir sayfa... Tabi i gönül ister tüm sayfa güzelliklerle dolsun... Ve umarım sen bunu başarırsın... Nice nice yaşlara... EMİ.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Vaay canina yaslaniyosun be kirmizi :-) Saka tabii ki yillar sana bisey yapamaz, sevdiklerinle uzuuuun ve mutlu bir omur diliyorum. Dogum gunun kutlu olsun.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Doðum günün kutlu her þey gönlünce olsun geçen senelerden daha mutlu olacaðýn yýllarýn olsun önünde.. :)

Her zaman yüzün gülsün çünkü sen bunu en çok hak edenlerden birisin..Bu arada sana Kýrmýzý çok yakýþýyor daha önce demiþtim yine diyorum.. = )

cokk tesekkur ederim iki nokta...saolasin..