iyi Geceler öpücüğü❤️😍

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
V.I.P
Bu Ayın Lideri
Onlar başladı, biz devamını getirdik; onlar yaşadı, biz anlamını keşfetmeye çalıştık. Onların hayatları efsane oldu, biz hayatlarımızı efsane gibi yaşama telaşına düştük. İşte bu yüzden​

İyi Geceler Öpücüğü​

cerezforum.com iyigeceler öpücügü

 
Son düzenleme:

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
V.I.P
Bu Ayın Lideri

Cerezforum.com

İlk öpücük​

RzvMeQ8.gif
Cerezforum

Sevgiliyi boynundan veya alnından öpmek ne güzeldir değil mi dostlar... Derler ki; her bir öpücük başka anlama gelir. Anlından öpmek; güven vermek ve sevdiğini sahiplenmek içindir. Yanağından öpmek; içtenliğini ve ona ne kadar lazım olduğunu gösterir. Boynundan öpmek; onu istediğini gösterir. Ve dudaktan öpmek; içindeki aşkı gösterir. Eğer seni uzun uzun, kokunu çeke çeke öpüyorsa, anla ki o kişinin sana ve aşkına ihtiyacı var. Onu bırakma. Hep sev❤️😍❤️
Cerezforum

 
Son düzenleme:
O

Ogün_Fahri

Ziyaretçi
şu an bir ağacın sırtında yan yana oturabilseydik. sen kitabını okurken ben tutup arsızlığımla tutup öpseydim boynundan .
 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
çok çok seviyorum onu,olmasa nasıl olurdum,hayatımın hangi evresinde olurdum bilmiyorum.gece yatarken gündüz kalktığımda uykularımın arasında ilk görmek istediğim o.bundan daha üstün bir sevgi var mı şu fani hayatta bilmiyorum ama sanırım yok.ben her gece her sabah öpücüğümü oğlumun mis kokulu tenine bırakıyorum.
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
V.I.P
Bu Ayın Lideri
Tekrar gelirsen günün birinde, ben yoksam sakın üzülme. Dağlara çık, gördüğün zambaklardan biriyimdir beklide. Kokla ama, sakın koparmaya çalışma.
 
Top