İyi Bayramlar...

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Tüm islam aleminin ve cerez ailesinin bayramı mübarek olsun..İyi bayramlar..

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hayırlısıyla bir Ramazanıda daha geride bıraktık kimimiz acıktık kımımız susadık hasta olduk dişimiz agrıdı başımız agrıdı :) kimi gün üzgün kimi gün neşeli iftar saatini bekledik Hayırlısıyla actık oruclarımızı Allah kabul etsin Cerez ailesiyle olmak ise bir başka güzeldi bu Ramazanda hepinizin ibadetlerini Allah kabul etsin.İnşallah seneye yine burada birlikte bir Ramazan gecirmek dileğiyle Ramazan Bayramınızı kutluyor şeker tadında sevdikleriniz ve sizi sevenlerle güzel bir Bayram diliyorum....

Sevgiler Çaglayagmur(Sevgi)​

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
bu ramazanda her nekadar ac susuz kalsakta bır amacımız vardı ALLAH amacına ıtaat eden kullardan eylesın bızı . Sevgılı aılem bırlıkte nıce ramazanlar devırecek kah aglayacak akabınde gulecegız bırlıkte nıce bayramlara . Pc nızden ınternetınız hard dıskınızen bos verınız klavyenızden tuslarınız eksık olmasın . Ibadetlerınız ahırette yuz akınız olsun bu ve dıger bayramlarda bol cerezlı olsun :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tüm Cerez Ailemin ve Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun. Bi Ömür Sevdiklerinizle Beraber, neşe dolu, sağlıklı ve mutlu, bayramların dolu dolu geçtiği ve kıymetinin bilindiği nice bayramlar dileğimle.
Ve Hep beraber Nice bayramlara inşallah arkadaşlar :)
Hepinizi Çooook Seviyorum. İyiki Varsınız =GG

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hem ramazan hem zafer bayrami ayni gune denk geldi. Guzel bir tesaduf. Sevdiklerinizle nice bayramlar diliyorum.