Fenerbahçe Ivan Bebek ve UEFA'ya tepki

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Fenerbahçeli yöneticiler, Braga maçındaki hakem yönetimine öfkeli. Benzer hataların Shakhtar maçında yapılmış olması ve Fred'in doping olayı bardağı taşırdı.
Fenerbahçe yönetimi, Braga maçının ardından futbolcularla yapılan toplantıda moral vermeye çalıştı. Yöneticiler, kendi aralarındaki toplantıda da takımı Galatasaray derbisinden itibaren şampiyonluğa taşıyacak bir ateşleme planı üzerinde de durdu. Yönetim moral yemekleri, prim sistemi ve diğer motivasyon kaynakları üzerinde çalışmaya başladı.

Ivan Bebek'e tepki

Yöneticiler Braga maçıyla ilgili ise sahada hakem komplosuyla karşılaştıklarında hemfikir olurken UEFA'nın Türkiye'ye yönelik son günlerdeki adımlarının milli takıma da olumsuz yansımaması konusunda TFF'nin adımlar atması gerektiği konusunda birleştiler. Yönetim, Shakhtar maçındaki hakem yönetimi, o turda Fred'in dopingli tespit edilmesine rağmen oynamasını ve ardından Braga maçında yaşananların kasıtlı olabileceğini düşünüyor.

Sarı-lacivertli yöneticiler ayrıca Portekiz'de kendilerine ırkçılık yapıldığı gerekçesiyle bazı temaslarda bulunmayı düşünüyor. Maç içinde ve maçtan sonra yönetim otobüsüne yapılan "Türkler Dışarı" tezahüratına tepki gösteren yöneticiler önümüzdeki günlerde konuyla ilgili girişimde bulunacak.

Kaynak:Eurosport