• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

itirafım

nereye yazacağımı buldum sanırım burası :)
BİRİNE ANLATMAYIN ANNEME BABAMA DA
ben her gece yatmadan önce gizlice anne ve babamı kontrol ediyordum.
her gece yatmadan önce babam çalışma odasına iniyordu,annem uyumak için odasına gidiyordu.
ben bir gün yatmadım babamın yanına inmiştim annem de oradaydı ben içeri girmeden gizlice izliyordum.
annem İngiliz olduğu için arada bir Türkçe arada bir İngilizce bir şeyler diyordu.
sonra babam annemin belini alt tarafındaki yerine yakın tutmaya başladı ve dudağına dudağını değdirdi uzun süre, sonra annem kıyafetini çıkardı odanın diğer tarafına gittiler.
bu ayıp bir şey mi ? birine sormam gerekiyordu bende buraya sordum ama kimseye anlatmayın ayıpsa ayıp deyip geçin.

KİMSEYE ANLATMAYIN SAKIN

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Neyi merak ettigini sorabilirsin istersen canim :)
Ama ozel bilgilerini buraya yazma istersen, cünkü actıgın konuları sadece üyeler değil, herkes görebiliyor. Belki çok fazla okunmasını istemeyebilirsin özelinin.
cok merak ettigim seyler var yazmam gerekiyor dersen, direkt mesaj yoluyla guvendigin birilerine sorabilirsi. :))

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
sevgili esra aileleri aile yapan içlerinde yaşadıkları hüzünler sevinçler ve hayatın bütününe karşı birlikte karşı koyma güdüsüdür,bazı şeylerin aile içinde kalması hem aile bütünlüğüne hem toplum sağlığına faydalıdır,bizim burada özel mesaj atarak bilgi alabileceğin ablaların var,hem merakını gidermiş olursun hemde ailene karşı insanların kafasında istenmeyen yargıların oluşmasını engellemiş olursun

Aşk

-A'şk-
Özel üye
Bence de buradaki abilerin ablaların doğru demiş miniğim orada olmaması gereken sensin ;) ve özel şeylerini mesaj yoluyla dile getirmen daha güzel olur :)