itirafım :D başka yerde bulamasınız ilk defa anlatıyorum :D

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Üniversitede bir yılbası arkası sınavlar var diye memlekete gidememiştik yılbasını 4 kız pansiyonda geçirmeye karar vermiştik. dedik dört kız alem yapalım evde marketten köpek öldürenler biralar likörler aldık soframızı donattık içtik bahsettiğim köpek öldüren denilen illet ayyaş şarabı olarakta bilinen bir yudumu dünyayı döndüren bir illet olduğu için çarptı erken saatlerde. kusma ihtiyacı duyan lavoboya gidiyordu. kalktım lavoboya gidicem kapı ile aramda mesafe var yani öyle zannetiyorum elimi atıyorum kapı koluna tutamıyorum sonra bi güm sesi ile biz kahkahalar içindeyiz kapıya çarpmısım 3 gün gözlerim nasıl şişti kapatana kadar neler çektim ki o hafta birde tezim var sınıfta tezimi anlatmam gerekiyordu iyi biz 4 kızdan baskası anlamadı :D kapattıkta. tabi o gece ev sahibinin baskını ile son buldu. pansiyonda içmek yasakmış :Do gün bu ayyas şarabına neden ayyas sarabı dediklerini deneyerek anlamış olduk ve bi daha içmedik :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:)) desene suna kapiyi kontrol ettim saglami diye :)) bende merak ettim kapimi saglamis gözünmü sahi kapiya birsey oldumu :)

saka bir yanada aslinda hersey vcahilik ve arkdaslara uyunca oluyor