İtiraf ediyorum..

~meLek~

GalataSaray'ım
Geçen sene bizim okulda çok bencil bir hocamız vardı.Çok kendini beğenmiş herkese her istediğini yaptıracağını sanan biriydi.Kimse sevmiyodu onu*tabi bnde başda olmak üzere.Normalde kimsye karşı bir kin tutmuşluğum yok..ama bu deli etti resmen.Kafayı bana takmış durumda..dersde durduk yere hiçbişey yapmadığım halde sırf gıcıklık olsun die beni herkesin için azarlayıp dururdu.Sınavda yüksek puan almama rağmen,yazını falan beğenmedim diye bahane uydurup puanımı düşürürdü.Benimde sabrım bi yere kadar artık.Arkadaşlarla bir olup..hocaya inat gittik.:D En gıcık olduğu şeyde bir öğrencinin derste sakız çiğnemesi..çok kızıyor.Bizde o gün sınıfca derste sakız çiğniyoduk..inat olsun diye..nyse hoca derse girdi önce biraz şaşırdı sonra bağırmaya başladı napıyosunuz siz diye bizde:gördüğünüz gibi napıyoruz gibi görünüyoruz dedik..iyice çıldırdı..küplere bindi resmen.Özelliklede bana kızdı tik tik bakmaya başladı.Ben ise herzamankinden farklı olarak yüzüne bakarak sırıttım..:D :D Öldürecek gibi bakıyodu..sonra yanıma geldi çıkar o ağzındaki sakızı dedi..bn itiraz ettim çıkartmam dedim.:kik İki defa üst üste tekrarladı çıkarttıcaksın dedi..bn duymazdan geldim tabi.Sonra hoca çık dışarı dedi..bn dedim sadece bana olan bu kininizi anlamıyorum diğerleride aynı hatayı yaptı onlara niye bişey demiyosunuz dedim..o günde hava yağmurluydu.Hocada bahçeye çıkıp tek ayak üzerinde durucaksın dedi..sanki karşısında ilkokul çocuğu varmış gibi.Sinir oldum.:mad:
Zil çaldı,hoca herkesi dışarı çıkarttı sen kal dedi..konuşacaklarım var dedi.Neyse herkes çıktı.Bir tek bnle hoca sınıftaydık.Neden bana inat gidiyosun dedi??? bn güldüm bide soruyomusunuz dedim..O dedi bak bnimle inatlaşma sonun çok kötü olur dedi..bn dedim naparsınız dedim.Oda eğer birazdaha böyle devam edrsen ne yapacağimi görürüsündedi.Bir kaç dakika bi sesizlik oldu..bn sinirle sınıftan çıktım..müdürün odasına gittim(ilkokul çocukları gibi bu hoca beni böyle böyle tehdit ediyo dedim.:D)Müdürse bnim babamın yakın bir arkadaşıydı..benide sever yani..:) Müdürde sadece sen git bn gerekeni yaparım dedi.Sonra bu gıcık olduğum hocada bnim bir açığımı arıyodu.okuldan attıracaktı.Bnde o zamanlar sigaraya başlamıştım.Bir kaç gün sonra arkadaşlarla okulun önünde içiyoduk..ama okulun dış tarafındaydı yani okul içinde değildi.Sonra bu hoca gördü beni..sn sigaramı içiyosun dedi..kızdı müdürün yanına götürdü.Ben hiç umursamıyorum..takmıyorum yani.Ben dedimki hocam bn okul dışında içtim dedim okul içinde değil..o yüzden bana karışmaya hakkınız yok dedim.
Sonra sustu tabi..bn müdürede dedimki asıl suçlu bu hoca dedim...müdürde tanış ya bide:D O gıcık aldığım hocayı okuldan attırdı..Tabi bnim sevincime dicek yok..:D :D
Aradan bir iki ay geçti..o gıcık olduğum hocayla tesadüfen yolda karşılaştık.Ben görmezden tanımıyomuş gibi davrandım.Sonra arkamdan seslendi..bir dakika dur dedi..yanına gittim ve duyduğum şeylerden dolayı çok şaşırdım..bi sene geçti hala şoktayım.:D Bndn özür diledi..çok üzgünüm hatalıyım dedi..bn dondum kaldım..
Arkadaşlarımdanda özür dilediğini söyledi..bn sesimi çıkartmadım.Normalde büyüklerime karşı saygım sonsuzdur benim.Saygıda kusur etmem hiçbir zaman.Ama biride bnim tersime giderse büyük olsun küçük olsun çok kötü olur.Mesela o hoca işinden oldu..ama haketmişti..bu azdı bile ona..zaten pişmanda oldu.Ama son pişmanlık fayda etmiyor!!! Okul hayatımı zehir etmişti..bedelini ödedi..