• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İtiraf Diye Buna Denir

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
summersunset; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: Ankara
Dün muayeneye gelen teyzeye ´E´ harfini göstererek "Çatalın ucu ne tarafa bakıyor?" diye sordum. Uzun süren bir sessizlikten sonra gelen yanıt: "Kıbleye bakıyor." oldu. Ben ne tarafı söylediğini anlamaya çalışırken, "Bu yaşa gelmişsin hala kıble ne tarafta bilmiyor musun, tüh sana!" diye de azar işittim

kuru_üzüm; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: İzmir
Hiç böylesini görmemiştim doğrusu. Adam son model gümüş rengi bir Porche almış, zaten küçücük olan kaportanın arka tarafına eşşşek kadar AYŞEM yazdırmış. ´Pes vallahi, ne zengin keko adamlar var´ diyeceğim ama ben daha adımı bir Murat 124´ün üstünde bile görmediğime göre, ´Pes vallahi ne becerikli kadınlar var´ demek daha uygun düşecek!

psikolog77; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Tam kocamı aldatmak için uygun koşulları sağlamıştım ki kocam birden düzeldi. O nalet adam gitti, yerine adeta bir melek geldi. Bu ne şimdi?Biraz bekleseydin de sonra düzelseydin ya! Daha hiçbir şey yapamadan oldu mu bu şimdi!?

görücülü; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: Ankara
Köyde olduğumuz bir akşam babam ahırdaki koyunları kontrol etmemi istedi, ben "Tamam" dedim ama gitmedim. Az sonra babamın "Koyunlar yatmış mı?" sorusuna o şaşkınlıkla "Yatacaklarmış" cevabını yapıştırdım. Kahkahalar arasında lafı toparlamak mümkün olmayınca patika yoldan magmanın yolunu tuttum.

bariz.ofsayt; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: İstanbul
Minibüste ayakta gidiyordum, baktım şoför yolcu almak için durağa yanaşıyor sıkışacağımı düşünerek yanağımı kapının camına yapıştırıp yüzümü de buruşturarak duraktakilere minibüsün çok sıkışık olduğu izlenimi vermeye çalışmıştım. Tabii bu Oscar'lık rol kapı açılınca hazin bir şekilde son bulmuştu. Tek başıma ne kadar kalabalık taklidi yapabilirdim ki zaten.

GeceDelisi; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 36; İl: İstanbul
Cep telefonlarının ilk modellerinde tuş kilidinin olmadığı ve yandan kapaklı kemer kılıflarının çöpe atılıp telefonların arka ceplerde taşınmaya başlandığı yıllardı. Ben, hain telefonumun son aranan numarayı kendi kendine çevirip, o akıllara ziyan gümbürtüler çıkaran ´yellenme´ sesini o dönem peşinden koştuğum kıza dinlettiğini ondan gelen "Çok iğrençsin´ mesajıyla fark etmiştim. Magmada kendi çıkardığı gazla kavrulan da ilk ben oldum galiba.

busifreyiistiyor; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: İstanbul
Havaalanında eşyamı bagaja verirken "Kırılacak olan bu mu?" sorusunu soran görevliye "Hayır kalbim" diye gereksiz bir cevap veren bendenizin egosu aldığım cevapla tavan yaptı; "Merak etme, kırmayız bebek"

england21; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: Diyarbakır
Sen kalk sevgilinle msn'de görüntülü xxx yap, sonra her ikimizin de olduğu görüntüleri gizlice telefonuna kaydet ve günler sonra o görüntüleri unutarak telefonunu sat. Çok ucuza gitti telefonum çoookkkkk!

Yvaine; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 20; İl: İstanbul
Üniversite finallerim sağolsun, tam 48 saattir ayaktayım, yarınki sınava hazırlanıyorum. Tabii ben tüm gece ders çalışırken yurttaki oda arkadaşım fosur fosur uyuyor. Son iki gecedir uykusunda ağladı, rüyasında gördüğü birileriyle sesli sesli konuştu, kahkaha attı ve bir kez de oldukça sesli bir şekilde gaz çıkardı. Düşüncelerim mi? Ben günlerce masabaşında inekleyedurayım, kızın uykusunda bile hayatı benden daha hareketli! Allah'ım ben nerede yanlış yapıyorum?!

aşıkçıtır; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Bursa
Isparta'da gittiğim restoranda yanına yaklaşıp içli köfteleri işaret ederek ´How much is it?´ (Bu ne kadar?) diyen Japon turiste ´Ye götür götür, hiçbirşey olmaz, yarasın´ diyen garsonu önce Allah´a sonra magmaya havale ediyorum.

summersunset; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: Ankara
İki ay önce pet-shop´tan yavru bir kedi aldım. Dükkan sahibi, yaşlı bir teyzenin bakamadığı için kediyi oraya bıraktığını ve eğer onu ararsam çok sevineceğini söyledi. Ben de örnek vatandaş olarak aradım tabii. O günden beri, saat sınırı tanımayan bu teyze, kedisinin yaptığı şirinlikleri dinlemek için her gün beni arıyor. Burdan o teyzeye sesleniyorum: Kediniz maalesef sizlere ömür. Ve ben artık her gece bir şirinlik uydurmaktan sı-kıl-dıım..

cenıfırlopet; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: Ankara
Encarta´ya hayatımı kendisiyle paylaşmak istediğimi yazdım. O da bana ´Hayatını benimle paylaşmaya ihtiyacın yok, ihtiyacın olan tek şey duygularını kontrol etmek´ yazdı. Hayatımda hiç bu kadar net bir dille reddedilmemiştim. Aferin Encarta! Robot bile olsa harbi delikanlıymış, duygularımla oynamadı. Helal olsun vallahi.

deryadiyar; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
Dün yolda önümde yürüyen amcaların konuşmalarına kulak misafiri oldum. Biri başka bir adamdan bahsederken ´11 senedir İstanbul'da yaşıyor; daha Çağlayan'ın nerde olduğunu bilmiyor, ne öküzler var ya´ dedi. Diğer amca ne mi dedi? ´Çağlayan nerde ya, nasıl gidiliyor ki oraya?´ Haydaa!! E be güzel amcacım, bu öküz tanımlamasının ardından bilmese bile susardı insan valla helal olsun, sayende öldüm gülmekten.

kargaörtmenim; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 33; İl: Ankara
İlkokul 2. sınıfları okutan arkadaşım, sınav kağıtlarından birini okuyor. Soru: Türk büyüklerinden üçünün adını yazınız. Cevap: 1- Atatürk, 2-Polat Alemdar, 3- Memati. Yorum sizin, ben yorumlamaya cesaret edemedim.

sucilginturk; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: İzmir
Turnuvalarda olur da biri resmimi çekerse diye tüm maçlar boyunca şekilden şekile giren, bin bir poz veren ben foto muhabirinin çektiği tek kare fotoğrafta malum yerimi kaşıyordum. Ve ne talihsizliktir ki bu fotoğrafı pek çok tanıdığım gördü. Aylarca benimle dalga geçmişlerdi. Verdiğim birbirinden güzel onca pozu es geçip de birkaç saniyelik boş bulunuşumu ölümsüzleştiren o çok insafsız muhabir arkadaşı ne zaman bu konu açılsa sevgiyle yadederim.

kayatuzu; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Ankara
Ne Asena, ne Tanyeli ne de bir başka dansöz, Avea reklamındaki animasyon dansöz gibi güzel ve işveli dans eden başka birini daha görmedim!

blueDem; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 22; İl: İstanbul
Sevgilime söylediğim "Canım, şimdi gözlerime bak ve bana güzel bir şeyler söyle" cümlesine cevap: "Ya sanki bir gözün diğerine oranla daha büyük." Sağol ya!

pagysa; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; Ülke: Fransa
Sevgili anneciğim ve babacığım ; ne daha güzelini ne de daha kariyerlisini arıyorum. Seviştikten sonra ´Gitse de rahat rahat yatsam´ diye düşünmeden sarılıp uyuyabileceğim biri çıktığı an evleneceğim. Valla.

NTFS; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Ankara
Ben bilgisayar firmasında servis elemanı olarak çalıştığım zamanlarda bir eve aynı gün içinde 3 kez (evet tam 3 kez) elektrik kablosunu takmaya gitmiştim. Eşyalarının yerini değiştiriyorlardı da... Her seferinde "Tüh be fişi takmayı mı unutmuşuz" diye bana servis ücreti ödemişlerdi.