İşte O Anı Yakalamak

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Bir dakika durun şöyle gülümseyin, böyle bakın diyecek bir durum değil bunlar anlık gelişen olayı fotograflamak oldukça beceri isteyebilecek bir sanat diye düşünüyorum işte bunlardan birkaç örnek.

an.jpg

KarhaN

Aktif
Ben hep derim ki; hayat, resmedemediğimiz, çizemediğimiz, yakalayamadığımız o kısa ama muhteşem anlarda gizli. Bunlar da onlara en yakın örnekler. Bazen sadece nesnelerin suya düşüş anlarının sesini duyarız ama ya görüntüleri ?
Elinize sağlık :)

KarhaN

Aktif
Bu sanat, geçmişle bağlantılarımızdır aynı zamanda..
Bir anıyı, bir yaşanmışlığı unutabiliyoruz fakat bir fotoğraf karesi bir çok anıyı canlandırıyor gözümüzde. Koku da bunlardan biri :)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Kalemine sağlık... Kesinlikle katılıyorum. Kim bilir neler kaçırıyoruz... Kim bilir yanı başımızda böyle ne manzaralar var ama bizler şahit olamıyoruz. Bazense baksak bile göremiyoruz. Oysa o kadar güzel şeyler var ki...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
o-an.jpg

Fotoğrafçı Edward Horsford, içi su dolu balonları kullanarak etkileyici bir çalışmaya imza attı. Yüksek hızlı fotoğraf tekniğini kullanan Horsford, gözümüzün algılayamayacağı kadar hızlı gerçekleşen balonun patlama anını fotoglaflamış.