• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

İşte Fatih Terim'in transfer listesi...

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Galatasaray.org, yeni transfer Engin'in İmparator ile selamlaşma resmini koydu. Resmin detayında Fatih Terim'in transfer planı ortaya çıktı! S.O.S yazısının altındaki ilk isim Forlan. Alternatifleri: Marlos, Podolski, Benayoun!
660960_detay.jpg

TAHTANIN ŞİFRELERİ

S.O.S yazısı Terim'in bu transferin bir an önce bitmesini işaret ediyor.

* Forlan isminin altında yazan 4 rakamı, Uruguaylı yıldızın yıllık 4 milyon Euro alacağını ifade ediyor.

* Podolski'den çıkan okta 8 milyon yazısı Alman yıldız için ödenecek bonservis miktarını gösteriyor.

* Benayoun'dan çıkan okta ise bu rakam 6.5 milyon. Bu futbolcuyla 2+1 yıllık kontrat düşünüldüğü de anlaşılıyor.

Sarı-Kırmızılı kulüp savunma hattını Muslera, Ujfalusi,Melo, Eboue gibi transferlerle sağlama aldıktan sonra rotasını rakibi vuracak isme çevirdi... Gündüz teknik direktör Fatih Terim, Lig TV'ye verdiği röportajda “Forvet alacağız” sözünü tekrarladı. “Forlan, Drogba ve Adebayor'u istedik. Bunun etlisi, ötekinin sütlüsü derken son 10 güne geldik. Artık sonmetreler. Eğer olmazsa yolumuza güvendiğimiz Baros ve Elmander'le devam edeceğiz” ifadeleriyle de bu 3 ismin olmadığını vurguladı.

Akşam saatlerinde ilginç bir gelişme yaşandı, G.Saray'ın transfer listesi ortaya çıktı. Hemde bunu gözler önüne seren bizzat kulüp oldu. Resmi site galatasaray.org yeni transfer Engin Baytar'ın İmparator ile selamlaşma resimlerini takipçileriyle paylaştı. Ancak bir detay hemen dikkat çekti. Arkada görünen taktik tahtasının üzerinde G.Saray'ın transfer listesi yer alıyordu.

AYSAL'IN ISRARI SÜRÜYOR

Terim tahtaya Forlan, Marlos, Podolski ve Benayoun'un isimlerini yazmıştı. ‘S.O.S' yazısının altında (listebaşı) Forlan'ın bulunması ‘ilk tercih hala Forlan' yorumlarına neden oldu. Atletico Madrid'in yeni transferi Falcao ile Elias'ın da tahtada yer alması Terim'in Madrid ekibinin Uruguaylı yıldızı elden çıkarabileceği ihtimalini hesapladığı şeklinde algılandı. Başkan Ünal Aysal'ın özel jetiyle gidip “Anlaşma sağlandı” dedikten sonra transfer edemediği Forlan için hala ‘ısrarlı' olduğu biliniyor.

Aysal'ın direktifi doğrultusunda dün Forlan'ın menajeriyle pazarlıklar yeniden başladı. Mesafe katedilirse Aslan'ın bir Madrid çıkarması daha yapacağı belirtildi.

VE DİĞER İSİMLER

Tahtadan çıkan yol haritasında Terim'in her zaman çok beğendiğini söylediği Podolski de yer alıyor. Bu futbolcu sezon başında kendisini parlatan ancak bir türlü hedef büyütemeyen Köln'den ayrılmak istediğini defalarca ifade etmişti. Alman yıldızın yanı sıra listede Chelsea'de sakatlıkları nedeniyle düzenli forma bulamayan İsrailli Yossi Benayoun ve Brezilyalı Marlos da yer alıyor.

21 yaşındaki genç Brezilyalı'yı Taffarel'in önerdiği öğrenildi. Genç isim Arda'dan boşalan sol kanatta görev yapıyor.
 
Top