• Merhaba Ziyaretçi.
    "Obje" Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İşte çapkın erkeğin belirtileri

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Çapkın erkekler genelde cool takılırlar. Hiçbir şey, hiç kimse umurunda değilmiş, onlarla asla işi olmazmış gibi davranırlar.

-Ama bir kızı elde etmek istiyorlarsa ufak ufak iletişim kurmaya başlarlar. Eğer kız onun ilgisine yanıt vermiyorsa fazla uğraşmazlar.

-Çapkın olan erkekler her gördüğü kızla ilgilenmezler. Etrafta gördüğünüz her kızla flört etmeye çalışan tipler genelde hiç bir kızı elde edemeyen erkeklerdir. Onlar zararsızdır.

-Çapkın erkekeler ağzı laf yapan, kısa hikayeleri olan erkeklerdir. Yer yer bilgisiyle kadınları etkilerler.

-Çapkın erkekler kendileriyle asla övünmezler. Ama kendilerine güvenleri her zaman tamdır. Karşısındakini özgüvenleriyle etkilerler.

-Çapkın erkekler; kadınların kalbine giden yolu çok iyi bilirler. Önce karşısındaki kadın hakkında fikir edinir, sonra uygulamaya geçerler. Yani nabza göre şerbet verirler. Karşısındaki kadını nasıl etkileyeceğini her zaman bilirler.

-Çapkın erkeklerler nerde ne yapması gerektiğini çok iyi bilirler. Onunla hayatınızın en güzel dönemlerini geçirebilirsiniz. Ancak dikkat edin! Bu çok uzun sürmeyecektir...
 

Ninova

Ya heRru Ya MeRru !
yakısıklı olur keretalar ama zekı olmazlar akılları capkınlıktadır oylesınıde yanımda gezdırmem tıpı var dıe.
bıblo mu alıyorum.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
=LL=LL=LLSiz anlatıyorsunuzda çapkın olmanın zorluklarından haberiniz var mı maddelere ayırsan onun da bir listesi olur eyy gidi eyy
 
Top