• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İşte Benim Köyüm - Kastamonu--Başören !:)

hayelgözlüm

Katılımcı
geçenlerde ilaç firmasından mübessil bi bayan geldi kastamonulumuş.ben tabi kastamonulu bulunca yakalıom hemen :D baya bir sohbet ettik kastamonu isminin hikayesini anlattı ama tam hikayenin ortasında benim işim çıktı kalkmak zorunda kaldım bir kral ve kızı varmış kral kızını vermemişmiş galiba sonra kaçmışmı ne kızı devamını bilmiom adı sanırım ordan geliomuş kastın neydi monimi ne öle bişiler diodu :) bunca kastamonulu arasında vardır herhalde bir bilen bu hikayeyi :) anlatırsanız sevinirim .çünkü okadar kaldım orda ama hiç böyle bir hikayesinden bahsetmediler ilgimi çekti baya....:)

dağcı

Üstat
ben sana şöel anlatayım istersen delikanlı kastamonulu olunca çocuğun cazibesine dayanamayan kız delikanlıya aşık olmuş kalenin anahtarını teslim etmiş babasıda kıza kastın neydi kızım demiş kızn adıda moni imiş ölede kalmış sonrada ben kastamonuda söz sahibi olunca böle olmaz dedim kastinneydimoni die isim olmaz dedim depdep moni olsun dedim ona da hökümet karşı çıktı millet korkar gelmez şehre dediler (depdep de orda geliyo işte ) :D neyse hökümetde olmaz deyince ben düşünmeye başladım kast ı bulduk zaten bende düşündüm manisanın M sini aldım ordunun O suu aldım ismailAYDIN nın N sini aldım Anadolu nun da U sunu aldım oh be tamamladım :D işte böle hikaye :D

hayelgözlüm

Katılımcı
hey allam ya uyus ya anladık efsaneyide sen benim manisamın m sini benden izin almadan nasıl alırsın bakem :D :D hesap ver çabuk :D

ama böyle bişidi saol uyus beni aydınlattın için hakkını ödiyemem artıkın :D :D

Maşallah Ne Güzel Uydurmuşun Öle Abi Yavv..Ablam da Yemiş Tabi Hemen..:D:D
O değiL de Yeni Üyeler Bile Çözmüş Seni..Hani Uyuzsun Ya O bakımdan..:P

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Kastamonunun ismi nerden geliyor derseniz bilmiyorum ama dağcı'nın anlattığına göre baya zor gelmiş.:D

hayelgözlüm

Katılımcı

:D :D yaw nasıl bilmem ben onun uyuslunu burda yeni karşılaştık daha ama ben onu önceden tanıyom onun burdada oldunu unutmuşum :D ben buraya kafa dinlemeye geldim :D bakalım daha kimler çıkacak karşıma :D bu uyusta varmış ya burda yandım valla :D yada pardon o yandı desem daha ii olcak galiba :D :D

hayelgözlüm

Katılımcı

:D şimcik senin ordan yemiş gibi mi görünüomki ben yeni çeri :D tek tutan yeri kastın neydi monile çıkmış ismi :) ama ben ne bilem bu hikayeci hayelperest uyusun çıkıpta bana anlatma kalkçanı :D

hayelgözlüm

Katılımcı
ay tanımaz olaydım amma tanıdık bikere :D yeşim aracılığı ile tanıyom... ama ikisinide tanımaz olaydım ömrümü yediler uyusluklarıla :D