• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İstanbul'da kardan kurt yaptılar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
istanbul'un Arnavutköy ilçesine bağlı Yavuz Selim Mahallesi’nde eşinin yaptığı kardan adamı camdan gören Şevket Şentürk, eşiyle iddialaşarak kendi kardan adamını yapmak için sokağa çıktı.
Çocukları ile birlikte kardan kurt yapmaya karar veren Şentürk, tüm dikkatleri üzerine topladı.

GERÇEĞİNİ ARATMADI​

kardan-kopek.jpg

Kardan kurt bazı vatandaşlar tarafından gerçek sanılırken, sokak köpekleri de kurt gördüklerini sanarak havladı. Yapımı yaklaşık 45 dakika süren kardan kurt, vatandaşların ilgi odağı oldu.
Yaptığı kardan kurt ile ilgili konuşan Şevket Şentürk, “Çocuklarımızla biraz eğlenelim istedik ortaya böyle bir şey çıktı. Biraz gerçekçi oldu sokak köpekleri de gerçek sanıp etrafında havladı. Daha önceden asker yapmıştım, normal kardan adam yapmıştım, şimdi hayvanlarla alakalı merakım olduğu için kurtları da sevdiğim için bunu yapmak istedim ve bayağı da gerçekçi oldu. Eşime nispet olsun diye böyle yaptım.” dedi.

yurdum insanı isterse yapar