İspanyol paça pantolonlar nasıl giyilir-İspanyol paça kombinleri

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
İspanyol paça pantolon 80 ve 90'ların modası olarak bilinir ancak eski kıyafet modası tekrardan yeni moda haline geldi. İspanyol paça pantolon kişiye hem nostaljik hem de stil sahibi bir hava verir. Hem zayıf insanlar hem de balık etliler çok rahat bir şekilde giyebilirler.

İspanyol paça pantolon seçerken ilk önce doğru pantolon seçilmelidir. Uzun boyluysanız İspanyol paça pantolon giymek güzel bir tercihtir. Eğer kısa boyluysanız ispanyol paça pantolon giyerek uzun gözükebilirsiniz. Kısa boylu olanlar yüksek bel tercih etmelidir. Düşük bel giydikleri zaman bacak boyları kısa gözükür.

İspanyol paça pantolon bacak boyunu uzun gösterir. Bu pantolon modeliyle ayakkabı seçimi de kolay olur. Dolgu topuk ve kalın topuklu ayakkabı İspanyol paça pantolonun altına çok şık durur ancak spor bir kıyafet giymişsek altına spor bir ayakkabıyla çok güzel kombinler oluşturabiliriz. Topuklu ayakkabıyla giyilmesi hem boyu uzun gösterir hem de pantolonun şık durmasını sağlar. Uzun boyluysanız topuksuz modellerde babet tarzı ayakkabılarla şık bir görüntü elde edersiniz.

İspanyol paça pantolon giyindiğinizde üst kıyafet seçimide önemlidir. İspanyol paça pantolon giyildiği zaman kıyafetinizin üzerinize oturan şekilde olması daha uygundur. Çünkü İspanyol paça zaten boldur bir de üst kıyafetiniz bol olursa kötü bir görüntü oluşturulur. Kısa kazak, fazla bol olmayan balıkçı kazaklarıyla ve gömleklerle şık ve rahat kombinler oluşturulabilir. Pantolonunuzla birlikte kemer kullanarak zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.
C490BAx.jpg


atczSDq.jpg


o2jVwe5.jpg
 
Top