Isminizden memnun değilmisiniz ....!

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Merhabalar​

Şöyle bir genele Baktığımız zaman herkes farklı bir nick rumuz sahte isim değişik resimler filan acaba korkunuz nedir yada isminizi mi beğenmiyorsunuz bu sorunun cevabı tam olarak ne olmalıdır lütfen bir kaç cümle yazarmısınız...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
kimliğimizi gizlemek desek daha doğru olur,yoksa ben ismimin arzı hal olma ihtimalinden bile şu an nefret ettiğimin farkına varmış bulunmaktayım :D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Yeğenimi çok sevdiğim için nickim Çağlayağmur. Avatara gelince internet ortamında resmimi paylaşmayı sevmem o yüzden resimlerim ya çicektir yada şuan ki gibi kelebek.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Dünyada bir sürü Zeynep var, Bu yüzden Zeynep yazıyor diye bu budur diye kimsenin tahmin yürütebileceğini sanmam.
Ancak soyismimide bilmeleri gerek. Bilseler bile şu var benim adım ve soyisimde 3-5 tane daha var :P
Yani bu yüzden kimlik gibi bir sorunum yada endişem yok, ki kimseden sakındığım bişey yok, nette suç işlemiyorum sonuçta. Neysem oyum.
Adımıda kullanıyorum.

Ama geçici olarak üye olduğum yerlerde sallama nick giriyorum ne gerek var ismimi bilmelerine dimi?

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Bi Mukabbele çok güzel evet Dediniz gibi İnternet ortamına güven olmuyor Ve İnsan kendi akrabasına Bile güvenmiyo Yeri Geldi Hele bide facebooktna link gönderim tıkla Diye israr ederse :D ozman bitti işte ne bİleyim rahatsız eDileceğinizi düşünüyorsunuz haklısınız..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Merak ettim forumda bni adımı bilmeyen var mı...sakladım mı ben sizden bu gerçeği...

Kırmızıyı seviyorum üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun bea...