İslami Çocuk Gelişimi Öğretim - İndir

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
PEYGAMBERİMİ ÖĞRENİYORUM

Salih Suruç'un Peygamberimi Öğreniyorum adlı eseri sesli ve görüntülü olarak sunulmaktadır. Peygamber Efendimiz( S.A.V)'in hayatı tarihsel sıralama içinde sade bir üslupla bölümler halinde düzenlenmiştir.

ÇOCUK ve PEYGAMBER

Mehmet Emin Ay'ın eşsiz eseri sesli ve görüntülü olarak sunulmuştur. Bu bölümde çocuklar ve peygamber arasındaki sevgiyi göreceksiniz.

PEYGAMBERLER TARİHİ

Mehmet Dikmen'in anlatımıyla Kur'an'daki Peygamber kıssalarını esas alarak kaleme aldığı eser sesli ve görüntülü olarak sunulmuştur.

HİKAYELER

Mehmet Dikmen'in ibretler ve derslerle dolu Hikayeler'i sesli ve senaryosuna uygun olarak resimli şekilde sunulmuştur.

MASALLAR

Birbirinden ilginç eğlenceli ve öğretici masallar sesli ve resimli anlatılmıştır.

OKUMA KİTABI

Başarının Sırları Hikayeler Dini Bilgiler Altın Sözler Altın Kurallar adlı başucu eserleriyle Büyüklerin Sözleri ve Sözlerin Büyükleri yer almaktadır.

ELİF BA

Sesli sınavlı interaktif Elif- Ba ile Kur'an okumayı öğrenmek için gerekli ders açıklamaları tecvit kuralları ve örnekler sunulmaktadır.

NAMAZ HOCASI

Genel tanımlamaları ve ayrıntılı anlatımları gerekli sure ve duaları bu bölümde bulabileceksiniz. Bayan ve erkek için andest alınışı ve namaz kılınışlarını sesli ve resimli anlatımdan takip ederek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

SURE VE DUALAR

Öğretici ve takipli bu bölümde özellikle namazlarda okunan sure aşir duaları ve meallerini bulabilirsiniz. Arapça okunuşları ok ile takip edip ezber yapabilirsiniz.

NAMAZ VAKİTLERİ

Tüm Türkiye için bütün namaz vakitleri vakitleri istenilen ile göre harita üzerinden seçilip görüntülenebilir.

OYUN BAHÇESİ

Bu bölümde Boyama Kitabı Yap-Boz Beş Top Bilgi Yarışmaları gibi 14 ayrı eğlenceli-öğretici dinamik ve interaktif sınırsız sayıda oyunlar bulacaksınız.

Seçme resimler boyayacak bol bol resim çizeceksiniz.

Bulmaca çözerken kelimeleri bulurken cümleler kurarken hem eğlenecek hem öğreneceksiniz.
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Top