isine Gelmeyen kapi orda güle güle

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
DOGRU SÖZ ISINE GELMIYENIN ZORUNA GIDER
AYRILMAK ISTEYEN GÜLE GÜLE KAPI ORDA
GÖRDÜGÜMÜ YÜZE SÖYLERİM. DUYUDUMU GİZLERİM. KALBİMNDEN GECENİ SÖYLERİM İŞİNE GELMİYENİN KAPI ORDA GÜLE GÜLE. COKTA TIN
?
BENİ SADECE SAF ENAYİ YERİNE ALMICAKSINIZ. CIKAR IÇİN YANIMDA OLMİCAKSINIZ. İKİ YÜZLÜLÜK RÖLÜ YAPMICAKSINIZ. SABRIM TAŞTINDA HİÇ UMURUM DA OLMAZ.SAHTE SEVGİLERE KARNIM TOK....

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gitmek istiyorsa bırak git

Dediğim gibi ben iyi ve güzel olandan yana tercihimi yaptım. Sanırım herkes de bunu ister. Kendi adıma konuştuğum için tamamen öznel olan çıkarımlarım tüm okuyucular için geçerli olmayabilir. Bazen yanlış seçimler, kötülükler, hasar veren deneyimler ve negatif kişilikler de sizi kendi ideal çemberinizin merkezine yakınlaştırabilir. Zaten bundan dolayı her şeyin bir zıttı var. Önemli olan tümünü nasıl absorbe edebildiğiniz. Ayrıca önemli olan diğer bir noktaya değinmeden edemeyeceğim. Çemberinize kattığınız insanlara yakından bakabilmelisiniz. Onlardan öğrenmek istiyorsanız gözlemleyin. Davranışlarını, düşünme biçimlerini, konuşmalarını, işlerini nasıl yürüttüklerini…. Ancak bu şekilde anlamaya yaklaşabilirsiniz.Herkes seninle aynı şeyleri düşünmek zorunda değil’