İş Yerinde Kahvaltı Etmek Yasaklanmalı mı?

İş Yerinde Kahvaltı Yapmak Yasaklanmalı mı?

• Toplam katılan
    15

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Anketi oylamadım.
Yasaklanmamalı ama bazılarına da yaptırım uygulanabilir. Bu da iyi niyetin suistimal edilmesi. Mesaiye başlama sürecini geciktirmek için evdeymiş gibi de rahat kahvaltı yapılmaz. Sorumluluk bilincinde olmak gerekli. Günümüzün gerçeği artık bu durum.
İşe geç kalıp, üstüne kahvaltısını yapmadan sigara ve çayını içmeden işe başlamayanlar var. Sadece kahvaltısını yapana değil de böylelerine dur denmeli bence :)

zevzek

zevzek®
Özel üye
Saat 7.3 da iki poğaca ile işe geliyorum. 8.05 de işe başlıyorum .. 9.5 de çaya dönüyorum.. arada bi kahve içtim :) 10.20 de işe döndüm.. 11.30 da yemeğe hazırlandım. 12 de yemekhaneye giriyororum. 13 de ile başlıyorum . Ama 13:50 d eçaya dönüyorum 14 20 de işe dönüyorum. 15:30 da üstümü değişiyorum 16 da gidiyorum :)) abartmadan fazlasıda var çalıştığım yerde gündüz böyle 😅

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Happy Big Brother GIF by MOODMAN
Happy Cracking Up GIF by MOODMAN
Sen günde kaç saat çalişiyorsun. Bu ney paşa gibi bir iş ritmi 😂

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
8 saat çalışma ama biraz esneklik var işte :)
Birde ben yazayım. Nasıl çaliştıgımı 😂

sabah 05 kalkıyorum. 05:30 otobüse biniyorum sonra trene. 06 15. Yada iş aliyorum iş yerine gidince. Konuşma olana kadar kahve içiyorum. Ve sonra ışe devam saat 10. İle 11 arası. Yarım sat mola 😂sonra devam saat 15:15 kadar sonra yarım saat daha mola ve devam akşam saat 19:30 kadar. Her zaman. Böyle olmuyor. Bu benim bu günki. Çalişma günüm.
Not bu benim bugun kısa günümdü.

Yok efendim kavaltı saati yok çay saati yok yemek saati birde. Kahve molası yok kıyafet tüh unuttuğu muz en önemli sigara ve WC degişme 😂seni burda iki günde işten atarlar yada sen kacarsın 😂😂

Ah ben acep depresyon damıyım 😂