• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

iPhone 5S Ne Zaman Çıkacak ?

XGDNiIu.jpg

iPhone 5s’in bir ay sonra piyasaya çıkacağı belirtildi.
Almanya’da bir teknoloji blogunda yer alan haberde, Apple’ın yeni iPhone ürününü 6 Eylül’de piyasaya çıkaracağı belirtildi.

Haberin Apple’a yakın oldukça ciddi kaynaklara dayandırılarak verildiğine dikkat çekildi.
Haberin gerçekleşmesi durumunda Apple’da ürün lansmanları geleneği de bozulabilir.
Yeni model, diğer iPhone modellerinden daha erken bir tarihte piyasaya sürülmüş olacak. Apple, iPhone 5’i 12 Eylül 2012’de tanıtmış ve dokuz gün sonra ABD’de satışa sunmuştu. iPhone 4S, 4 Ekim 2011’de tanıtılıp, on gün sonra ABD’de satışa sunulmuştu.

Blogda yer alan haberde modelin iki farklı seçeneceği olacağı da belirtildi ancak farklılıklara yönelik detay verilmedi.
Bununla birlikte, teknoloji dünyasında Apple’ın yeni iPhone ve iPad modelleri için daha büyük ekranları deneyeceğine işaret edilmişti.
Apple’ın yeni modellerinde çelik yerine plastik kasa kullanacağı da dedikodular arasında

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Çok doğru bu telefonun neden bu kadar moda olduğunu anlamış değilim.Her çıkışında aynı tasarım sadece kalınlık ve özellik değişiyor :)

ve her 2 kişiden birinde,işletimcisi harika adamlar harika iş yapıyor ama sony,htc,lg,samsung(hiç sevmem ama) nokia lumia da iyidir,yani sırf birileri alıyor diye almak saçma geliyor bana :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Alın benim telefondan rahat edin, hem kimsede yok hem konuşurken herkes size bakıyo bu deli mi ne diye :D:D Normalde bluetooth ile kullanmak gerek ama ben direkt kulağıma götürüyorum :P

SVXZMR4.jpg

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
ve her 2 kişiden birinde,işletimcisi harika adamlar harika iş yapıyor ama sony,htc,lg,samsung(hiç sevmem ama) nokia lumia da iyidir,yani sırf birileri alıyor diye almak saçma geliyor bana :)

Evet bende nokiacılardanım :D Nokia da ki en büyük sorun market sisteminin olmaması var ama iyi uygulamalar bulmak zor :)

aslann

Özel üye
Alın benim telefondan rahat edin, hem kimsede yok hem konuşurken herkes size bakıyo bu deli mi ne diye :D:D Normalde bluetooth ile kullanmak gerek ama ben direkt kulağıma götürüyorum :P

SVXZMR4.jpg

Adminim en iyisi sizin ki yakında telefonlar sizin kinin boyuna gelecek zaten şu an okulda olmaz ama büyüyünce tercihimdir :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu telefonun bir güzel tarafını daha söyleyim, konuşurken kesinlikle mimiklerinizden insanların bir sonuç çıkarmaları imkansız. Çünkü yüzünüzü neredeyse tamamen kapatıyor konuşurken :P

aslann

Özel üye
Süpermiş ama dikkat çekicide aynı zamanda 7' bir tabteli yüze götürmek :D