IP adresinizi saklayarak güvenli olabilirsiniz

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
İnternette daha güvenli gezinmek isteyenler için kaçırılmayacak program.Bu program sayesinde güvenlik endişesinden kurtulabilirsiniz.

Özellikler:
1.IP adresinizi sıklıkla değiştirir.Bu sayede gizliğinizi artırır.
2.Ip adresini saklayarak bilgisayaranıza gelebilecek saldırıları önler vb.
 
bir türlü ilaçlayamadım.nasıl yapıldığını ve prog.u nasıl kullanacağımızı açıklarsanız sevinirim.çalışmalarınızda başarılar .
 
zipli dosyayı açmak istediğinizde çıkan pencerede Pasword yazıyor ama göremmeyenler için

şifre: hackhell.com


Programı denedik, işe yarıyor cidden. hatta bizim IP mizi Kuveytte gösterdi..:) Fakat bilgisayarı biraz kasıyor..
 
galiba bu program kurulumunda yardıma ihtiyaç var aşağıda resimlerle anlattığım gibi kurulumu yapacaksınız.
 
bu sırada crack.exe yi çalıştırdıktan sonra serial kısmını kopyalayıp License Code kısmına yapıştırdıktan sonra program çalışmaya başlıyor zaten fakat programı masa üstündeki ikondan değil sağ alt köşedeki ikondan çalıştıracaksınız.
 
melek güsel olmuş valla eline sağlık..açıklama zahmetinden kurtadın beni kolları sıvayıp yapacaktım yoksa:D:D
 
sevgili melek : senin kurulumunu anlattığın progla benim kullanmaya çalıştığım prog. yani sevgili girayhan'ın eklediği prog. aynı değil. bana girayhanın eklediği prog daha kullanışlı gibi geliyor.ben hala onu ilaçlayıp kullanamıyorum.sanırım senin kullandığın prog aşağıya eklediğim prog.

hıde ıp progunun türkçesi+keygen. Prog. sevgili meleğin anlattığı gibi kuruluyor. masa üzerine ve saatin yanına icon ekliyor. biz saatin yanındaki icondan çalıştıracağız (eğer saatin yanında icon yoksa masa üzerindeki icona çift tıklarsanız çıkacaktır) sağ clikle program detaylarını göreceksiniz . anlatmaya gerek olmadığını prog.u yüklediğinizde göreceksiniz zaten. Yalnız benim kafamı karıştıran birşey var prog.u detaylı bilenler varsa veya çözen olursa burada anlatırsa sevinirim. kafamı karıştıran şu : ben çok değişik ülkelerden proxsiler aldım fakat girdiğim değişik sitelerde ip adresimin hiç değişmediğini gördüm. sizcede ilginç değilmi.
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri
Top