• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

iOS 8 yayınlandı!

Beklenen an geldi ve iOS 8, Türkiye'deki iPhone ve iPad'lere dağıtılmaya başlandı.

Apple'ın Haziran'da tanıttığı iOS 8, Türkiye dahil tüm dünyada mevcut iPhone ve iPad'lere dağıtılmaya başlandı. iPhone 4S, 5, 5S ve 5C'nin yanında iPad 2 ve sonrasına yüklenebilen iOS 8, iPod touch 5 tarafından da destekleniyor. Arayüz konusunda iOS 7'ye göre büyük bir değişikliğe gitmeyen, varolan düzeni koruyan iOS 8'in gerdiği yenilikler arasında şunlar var:

ios-8.jpg

- Etkileşimli uyarılar sayesinde gezinti çubuğundan mesajlara cevap verebilme,

- Aile paylaşımı işlevi ile fotoğrafları ailenizle kolayca paylaşma,

- Mesaj uygulaması içinden ses ve konumları daha kolay paylaşma,

- Hızlı çekim videosu oluşturabilme,

- Yenilenen fotoğraf düzenleme araçları,

- Sorulara cevap verebilen Spotlight,

- Kamera rulosundan birden fazla fotoğraf ve video gönderebilme,

- Yeni sağlık uygulaması.

iOS 8, Apple'ın en son telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ta ön yüklü olarak gelecek. İlk raporlar, iOS 8'in iPhone 4S'te çok hızlı çalışmadığını söylüyorlar, bunun doğru olup olmadığını biraz zaman geçtiğinde göreceğiz. Cihazınız iOS 8'e otomatik olarak güncellenmediyse, Ayarlar menüsündeki Yazılım Güncelleme işlevini kullanarak, güncelleme işlemini kendiniz başlatmayı deneyebilirsiniz.

Kaynak: Milliyet

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
bence hiç iyi değil yüklerken mi yanlış yükledim ne olduysa benim telefon 5 s gold ama hata veiryor nedenini bilmiyorum uygulama tam sürümü yükledndiği zaman düzelecekmiş 8.2 olarak