İntikam ve Beddua Sözleri

OBir

MEB
Özel üye
İntikam almayı sevmem ama, ödeşmek adettendir!

Bana attığın kazıkları saklıyorum… Saklıyorum ki gün gelip bana geri döndüğünde seni oturtacak yerim olsun diye.!

Beni yarı yolda bıraktığını sanıp o yolda koşarken nefes nefese kalanlar, yolun sonunda sizi bekliyorum!

Allah'ım, bana acı çektiripte şimdi mutlu olanların hepsini benim elime düşür.

Canımı yaktın diye ben de başkasının canını yakacak değilim. Tam aksine onu öyle mutlu edeceğim ki yerinde olmadığın her güne lanet okuyacaksın!

Unutmak! İşte en iyi intikam.!

Beni yarı yolda bıraktığını sanıp, o yolda koşarken nefes nefese kalanlar. Yolun sonunda sizi bekliyorum!

Yüreğimdeki çıkarsız sevgiyi hak etmeyen bazılarını unutmak, gururuma olan en büyük borcumdur! Layığı ile ödeyeceğim!

Bir insandan alabileceğiniz en büyük intikam, onun hayatını mahvetmek değil. Dolu dolu kendi hayatınızı yaşamaktır.

Ey benim yetim gönlüm, bırak yanlış düşünmeyi ve intikam alma hesabını! Sus ve sabret gözyaşının hesabını Rabbin sorsun sen hakkını helal et.

Bir gün bu sabrım bitip tükenecek! Bir gün bu sessizliğim sona erecek! İşte o gün geldiğinde beni üzenler çok acı hesap verecek!

Vuslatı bekliyorum. Söyleyeceklerimi yutuyorum. Suskunluğum kimseyi sevindirmesin, cevaplarımı mahşere saklıyorum.

Ne sözler hatırlatsın seni bana, ne de anılar hatırlatsın beni sana. Şimdi herkes kendi yoluna.

En büyük bedduam Allah’a havale etmek olur… Şüphesiz ki, Allah’ın adaleti en güzelidir, çok şükür.

Şimdi dağların başında mağrur bembeyaz kar sanıyosun ya kendini, bir gün eriyip çamurlu su olur sızarsın ayak dibime sevgili.

Asla intikam almak için uğraşmam benim en büyük intikamım bensizliktir bensiz kaldığın her gün zaten senin bitişindir.

Hayat dediğin bir oyun bir gün elbet bitecek. Arkada bıraktığın hatıralar ölecek. Sanma bana yaptığın yanına kar kalacak. Seninde karşına bir gün seni yakan çıkacak. O zaman ağlayacak ve beni hatırlayacaksın. İşte o an senin bana son söylediğin sözleri hatırlatacağım. Ardıma bile bakmadan hatıralardan kaybolacağım.

Sabıkalı bu gönül, gönül mahkumuyum… Deste deste insan biriktiriyorum, bozuk olanları da harcıyorum. SENİ HARCADlĞlM GİBİ.

Eski sevgiliden kalan yarayı, masum bir kızla kapatmaya çalışma. Çünkü bir gün o namusuyla oynanan kız, senin kızın olabilir.

Terk Edilmiş Yaşantımın Bir Durak Ötesindesin Kopartıp Al, Al Kendini Küf Tutmuş Yüreğimden.

Ağlama Palyaço Makyajın Akar !

yarın benden uzaklarda zannetmeki güleceksin bir zalimin kollarında pişmanlıktan öleceksin.

Gülüm seni alır dağa kaçarım Yüce dağ başına çadır açarım Kahve bulamazsam kenger içerim Nasıl olsa gülüm seni beslerim.

Kendini kandırma kızım.!

Ben değilim canım şerefsiz olan sensin.

Kalırsın ortada, böyle sebepsiz sorular sorulur, her gün nedensiz. İntikam ve nefret sana tek hissim.

Beni hayatın boyunca unutmayacaksın çünkü ben hayatından hiç bir zaman çıkmayacağım bebeğim.

Seni seviyorum diye sana köle olacak değilim senin sahibin olacağım aşkım intikam sözleri.

Kır kalbimi gönlün olsun, al her şeyimi gözün doysun, şimdi başka aşklardayım bu da sana kapak olsun.

Beni sen den çok seven sana sana benden çok hasret kalsın.

Benim hakkımda ne düşünüyorsan Allah sana 5 bin mislini versin.