İntikam Almak mı Acınızı Hafifletir Yoksa Affetmek mi?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben gercekten cok seyler gecirdim hak etmedigim olaylar vs vs ama asla intikam almadim sadece mesafemi korudum ve yine ben kazandim onun icin asla intikam degil kendini geri cekeceksin mesafeyi koruyacaksin ve milletle konu hakkinda konusmuyacaksin sonuc zamana birakacan sonrasini ve kisin kendi hatasini anlamasini bekliyecen ...

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ben gercekten cok seyler gecirdim hak etmedigim olaylar vs vs ama asla intikam almadim sadece mesafemi korudum ve yine ben kazandim onun icin asla intikam degil kendini geri cekeceksin mesafeyi koruyacaksin ve milletle konu hakkinda konusmuyacaksin sonuc zamana birakacan sonrasini ve kisin kendi hatasini anlamasini bekliyecen ...
Seninle bu konu da aynıyız canısı ben de hak etmediğim çok şey yaşadım bir gün bunları seninle deşelim

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
ben de mecburi akrabalık bağımız olan birisyle kötü bir şey yaşadım ve bana haksızlık etti.elime çok fırsat geçti intikam almam için ama bu beni ben olmaktan çıkarırdı.ben de ona onun yaklastıgı tarzdan yaklassaydım eger en cok kendıme saygısızlık yapacaktım ve ben onu Allaha havale ettim.şimdi pişman ama artık benim için bitmiştir.mecburiyetlerin dışında bir araya gelmemeye çalışıyorum.Allah böyle çekemeyen,içinde kin ve öfke barındıran,kıskançlık tohumlarıyla kendini besleyen herkesten korusun bizi.