İnternetten Para Kazanma Yolları

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
İnternetten Para Kazanma Yolları özellikle çalıştığı işten yeterli gelir elde edemeyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Bir işte çalışıyorsunuz, geliriniz az geliyor veya boş zamanınızda aylık gelirinizi arttırmak istiyorsunuz. Maalesef ki insanlar, az bir çabayla yüksek miktarlar kazanmak isterler. Ancak bu durum pek olası değildir. Aşağıda internet üzerinden para kazanmanıza yardımcı olacak fikirleri sunamaya gayret edeceğiz. Böylece internetten para kazanma yolları hakkında bir ön bilgiye sahip olabileceksiniz. Şimdi asıl olayımızı gelelim ve kazanmaya başlayalım.

1) YOUTUBE ÜZERİNDEN PARA KAZANMAK:

Youtube bildiğimiz gibi insanların videolar yüklediği bir sosyal platformdur. Bu platformda videolar attığınız sürece hem kitle hem de Adsense yoluyla para kazanacaksınız Yapmanız gereken sadece özgün videolar yayınlamak,

Örneğin; Güçlü bir sesiniz, ve arkanızda sağlam ekibiniz var. Şarkılar söyleyip youtube patformuna atabilirsiniz, veya el beceriniz var, elinizden her iş geliyor, evdeki bütün tamir, eski eşyaları geri dönüştürme gibi bir kabiliyetiniz varsa, bir şeyler öğretmek biraz da videonuzda editleme yapabilme kapasitesine sahipseniz bu ek iş fırsatı tam da size göre bir iş. Bu sektörde tutunabilirseniz eğer, 0-1.000.000 TL arası kazanma şansınız var. Evet başlarda zahmetli gibi gözükebilir, fakat bir süre sonra kitleniz artacak, videolarınız izlenecek ve yüksek miktarlar kazanabileceksiniz. Siz yeter ki vazgeçmeyin ve çabalayın. Youtube üzerinden para kazanmak internetten para kazanma yolları arasında sıkça tercih edilenlerden birisidir.

2) ONLINE EĞİTİM VERMEK:

Günümüzde teknoloji nasıl ilerlediyse, eğitim konusu da o kadar ilerlemiştir, önceden özel ders almak için ya öğretmenin evine giderdik, ya da öğretmen ayağımıza gelirdi. Son yıllarda, eğitim konusunda uzman olan kişiler videolar ve seminerler düzenleyip para kazanıyorlar. Sizde uzman olduğunuz bir ders varsa, online seminerler düzenleyip para kazanabilirsiniz. Örneğin; Matematik hakkında bilgiliyseniz, pek çok öğrenci sizin derslerinizi izleyecektir. Çünkü matematik dersine önem daha çok veriliyor. Eğer öğretebilme yeteneğiniz varsa, evden sadece 1 veya 2 saatinizi ayırarak evden para kazanabilirsiniz. Ne kadar kazanacağınız ise video başına siz belirleyebilirsiniz, bu da eğitim konusunda anlatım tekniğine bağlıdır. Şimdi, hemen kazanmaya başlayın..

3) SOSYAL MEDYADAN PARA KAZANMAK:

İnternetten para kazanma yolları içerisinde belki de en çok başvurulan yöntem sosyal medyadır. Kullandığınız sosyal medyalarınızın arkasında büyük bir kitleniz varsa, gerçekten bu iş tam size göre. Twitter, Instagram gibi günlük akışın fazla olduğu yerlerde kitle önemlidir. Peki nasıl para kazanırsanız? İş ”KİTLE” de bitiyor, Twitter’da etkileşim önemli, profilinde paylaşacağınız reklamlardan para kazanabilirsiniz, Ülkemizde bu yöntemle kazanan binlerce var, üstelik yaptıkları sadece, reklam vermek. İşte olay bu kadar basit, bu yöntem, bu fırsat size uyuyorsa hemen kazanmaya başlayın.

4) YAZARLIK: Makale yazarlığı ile ilgili Makale Yazarlığı İle Ayda 1000TL-2000TL aralığında Para Kazanın. Makale yazarlığı iş fikri, hem zor, hem de kolaydır. Önemli olan parmaklarınıza ve kendinize güvenmek, özgün bir yazım tarzınız var ise, bu fırsat kaçırılmayacak bir fırsattır. Şuan günümüzde de makale alan, satan siteler var, sitede belirtilen makaleden kadar para alacağınız mutlaka yazar. Size tavsiyem emek hırsızlarına makale yazmayın, satmayın. Uygun fiyatlardan makale satacağınız pek çok site mevcuttur. Sayısal olarak bakarsak günde 5 makale yazsanız, ve her biri 1000 kelime olsa, makale başı 20TL kazanırsınız. Buda 5 makale için günde 100 TL gayet iyi bir miktar. Belirttiğim gibi, içinizdeki özgünlüğü, klavyeye vurun! Yazı yazmaktan çekinmeyin, Kendinize güvenin, ve hemen yazmaya başlayın ve para kazanmaya başlayın.

5) E-KİTAP YAZARAK PARA KAZANMA: E-kitaplar, okuduğumuz yaprak sayfaları olan kitaplardan biraz daha farklı ve popüler olmaya başladı. Amazon ile kitap yazan, e-kitap yoluyla satan, bir sürü insan vardır. Hemen yazmaya başlayın, ilgilendiğiniz bir konu varsa o konu hakkında yazın. Roman, bilim kurgu, fantastik, drama türünde yazmaya başlayabilirsiniz. Hadi ne duruyorsun yazmaya başla. İnternetten para kazanma yolları hakkında daha fazla bilgiye

Alinti

Cevdet

Üyecik
Günümüzde artık internetten para kazanmanın tonla yolu var. İnternetten para kazanma siteleri var bi' kere. Anket doldurarak, reklam izleyerek, yorum yaparak para kazanabiliyorsunuz. Bazı sitelerin güvenilirliği tartışılır ama aralarında cidden sağlam olanlar var. Siz de güzel yöntemlere yer vermişsiniz, birkaç ekleme de ben yapmak istedim.

Düzenleyen yönetici: