• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Android Instant Heart Rate - Nabzınızı ölçün -

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Instant Heart Rate - Nabzınızı ölçün - Instant Heart Rate - Nabzınızı ölçün

Nabzınızı doğru şekilde kolayca ölçmek ister misiniz?

Eğer Android işletim sistemine sahip telefonunuzda fotoğraf için led ışık varsa bu ödüllü programı kaçırmayın derim. Programı başlatıp parmağınızı led ışığın üstüne koyduğunuzda nabız atış sayınızı doğru şekilde gösteriyor.

Ek dosyayı görüntüle 1738

En iyi sağlık uygulaması ödülünü alan bu uygulamayı kullanarak, nabzınızı ölçebilirsiniz.

"Mobile Premier Awards 2011 En İyi Sağlık Uygulaması" ödülünü alan...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Androidli telefonum olduğu ilk günden beri favorimdir bu program :) Son derece doğru ölçüm yapıyor. Bir de ücretli versiyonu var ama ücretsiz versiyon işimi görüyor :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben bir doktorla test ettim sağlıklı çalıştığını söyledi :) Sen de bir dene istersen sağlık camiasından insanlardan bunu duymak çok daha etkili olur :) Ama çalışması için telefonunda kamera ışığı olması gerekiyor.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
İlk telefonda ölçtüm nabızı ve sonrasında klasık yöntemi kullanıp ölçtüm aralarında bir birim oynuyor sadece buda çok normal. Evde çok işime yarayıcak artık sayı saymaktan kurtuldum diyebilirim :)