Instagram İlk 10

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İnstagramda en çok beğenilen ilk 10 listesi açıklandı. Evveeeeet asıl bomba ilk 10 listesinde tek bir erkeğin olmaması ve Selena Gomez adlı hatunun listeyi alt üst etmesi. :D

1. Beyonce – 7,8 milyon beğeni

Şarkıcının ikizlere hamile olduğunu gösteren bu fotoğraf, bugüne kadarki en popüler Instagram fotoğrafı oldu. Beyoncé, fotoğrafı şu mesajla paylaştı: “Sevgimizi ve emutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz. İki kez kutsandık. Ailemiz iki kişiyle büyüyeceği için minnettarız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz – Carter Ailesi”

2. Selena Gomez – 6,3 milyon beğeni
64452

Sponsorlu bu fotoğraf, içecek şirketi için büyük bir başarı olmuştu.

3. Selena Gomez – 4,7 milyon beğeni
64453

Yine 2016’da, genç bir hayranıyla görülüyor.

4. Selena Gomez – 4,2 milyon beğeni
64454

Popçu Selena Gomez, Instagram’ın en çok takip edilen yıldızlarından. Bu fotoğrafı, 2016’daki en popüler fotoğraflardan birisi olmuştu.

5. Kendall Jenner – 3,7 milyon beğeni
64455

Kardashian kardeşlerden Kendall ise 2015’teki bu fotoğrafıyla sosyal ağda tüm zamanların en popüler fotoğraflarından birisini yakaladı.

6. Taylor Swift – 2,7 milyon beğeni
64456

Taylor Swift, o zamanlar sevgilisi olan Kanye West’ten gelen çiçeklerle poz vermiş.

7. Kim Kardashian – 2,5 milyon beğeni
64457

Kanye West ile düğün fotoğrafı 2014’te çekilmişti. Uzun süre Instagram’ın en beğenilen fotoğrafı olmayı başardı.

8. Beyonce – 2,4 milyon beğeni
64458

İkizlerden önce Beyonce’nin kızı Blue Ivy’nin bebekliğindeki fotoğrafı, şarkıcının en popüler Instagram paylaşımıydı.

9. Selena Gomez – 2,4 milyon beğeni
64459

2015’in başındaki bu gönderinin altında “En sevdiğim uzun kollum” yazıyor.

10. Kylie Jenner – 2,3 milyon beğeni
64460

Kim Kardashian’ın kardeşlerinden Jenner, fotoğrafın altına şöyle yazdı: "Bunu yaptığı için annemi seviyorum. Bu deneyimi benim için olabildiğince normal hâle getirdiğin için teşekkürler. Evet, mezun oldum :)"